Skip to content
Menu
Menu

Najmodernejšie účesy na svadbu. Pohodlné a romantické účesy pre akúkoľvek dĺžku vlasov

Prečítať článok

24.6.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/bodiaphvideo).

Účesy na svadbu nemusia byť nudné a zastarané. Súčasné trendy zahŕňajú ľahké, romantické účesy, ktoré dodajú vášmu vzhľadu eleganciu a úroveň. Zistite, ktoré účesy sa najlepšie hodia a čo vyhovuje dámam s krátkymi aj dlhými vlasmi.

Účesy na svadbu nemusia byť nudné a zastarané. Súčasné trendy zahŕňajú ľahké, romantické účesy, ktoré dodajú vášmu vzhľadu eleganciu a úroveň.
Foto: shutterstock/bodiaphvideo

Leto je najhorúcejšou svadobnou sezónou v roku. Ak sa aj vy čoskoro chystáte na svadbu svojich blízkych, začnite už teraz premýšľať nielen o stylingu, ale aj o účese. Takéto udalosti sú skvelou príležitosťou na návštevu kaderníka a vyskúšanie elegantných účesov, ktoré nenosíme každý deň. So správnym účesom budete vyzerať mimoriadne žensky a elegantne a získate aj trochu sebavedomia. Pozrite si najmodernejšie účesy na svadbu a vyberte si niečo, čo vám bude vyhovovať.

Ako si upraviť vlasy pomocou spony? Tento účes nikdy nevyjde z módy

Ak chcete elegantný účes, ktorý vám dodá nádych noblesy a dôstojnosti, vyberte si spoľahlivý drdol. Tento štýl je tu už roky a hodí sa pre ženy všetkých vekových kategórií. Existuje však niekoľko častých chýb, ktorých sa mnohé ženy dopúšťajú pri domácej úprave vlasov. Niektoré ženy si stiahnu všetky vlasy dozadu a potom ich pevne upevnia na vrchu hlavy gumičkou alebo sponkou. To, žiaľ, zvýrazňuje vrásky a iné nedokonalosti na tvári. Oveľa lepším nápadom je trochu voľnejší účes s viditeľnou cestičkou. Dobrý nápad je tiež nechať si vpredu niekoľko prameňov vlasov pre romantický nádych. Ak však chcete zložitejší účes, požiadajte svojho kaderníka, aby vám vytvoril drdol z prepletených vrkočov.

Po použití kulmy na vlasy naneste na ne lak a potom ich prečešte. Vytvoríte tak objemný prameň vlasov, ktorý navyše krásne splýva po chrbte.
Foto: shutterstock/Pavel Vinnik

Omladzujúce účesy po päťdesiatke: romantické vlny pre ženy každého veku

Ak máte dlhé vlasy, ale nechcete si ich spínať, vytvorte si elegantný účes na sami. Pomocou kulmy môžete vytvoriť očarujúcu búrku kučier alebo ľahkých vĺn. Ide o jemnú, romantickú a úspornú verziu. Na vytvorenie tohto účesu nepotrebujete stretnutie s kaderníkom. Na natáčanie vlasov existuje trik. Nenechávajte si vlasy len tak pevne stočené, pretože to už vyšlo z módy. Po použití kulmy na vlasy naneste na ne lak a potom ich prečešte. Vytvoríte tak objemný prameň vlasov, ktorý navyše krásne splýva po chrbte.

Krátke dámske účesy 2024. Účesy na svadbu: vlasy s dĺžkou po ramená

Majiteľky krátkych vlasov si môžu vytvoriť aj efektné účesy na svadobnú hostinu.
Foto: shutterstock/hedgehog94

Majiteľky krátkych vlasov si môžu vytvoriť aj efektné účesy na svadobnú hostinu. Rovnako ako v predchádzajúcom príklade, aj tu sa používa kulma. Tentoraz je lepšie vytvoriť jemné vlny. Kučery vás môžu skrátiť a vytvoriť afro, čo nie je to, čo chcete. Na druhej strane jemné vlny vyzerajú skvele a dajú sa ľahko zladiť s akýmkoľvek účesom. Nezabudnite vlasy natočiť smerom von od tváre, aby nezaťažovali tvár a dodali vlasom ľahkosť.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Jennifer Aniston neprestáva prekvapovať. Budeme opäť žiadať o „účes Rachel“?

Čipkované spoločenské šaty: model, ktorý zvýrazní vašu ženskosť a eleganciu

The post Najmodernejšie účesy na svadbu. Pohodlné a romantické účesy pre akúkoľvek dĺžku vlasov appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj