Skip to content
Menu
Menu

Nechávate záchodovú dosku otvorenú? Nebuďte prekvapení, keď uvidíte zostatok na účte

Prečítať článok

22.04.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: súkromný archív).

Niektoré princípy feng shui majú duchovný aj praktický rozmer. Ukazuje sa, že kvôli zábudlivosti mnohých ľudí alebo činnosti, ktorá sa stala zvykom, sa môžeme ľahko rozlúčiť so svojimi peniazmi a všetkým svojim majetkom.

Nechávate záchodovú dosku otvorenú? Nebuďte prekvapení, keď uvidíte zostatok na účte.
Foto: súkromný archív

Význam feng shui možno rozdeliť na čínske slová „feng“ znamenajúce vietor a „shui“ znamená voda. Koncept pochádza zo starej čínskej básne, ktorá hovorí o prepojení a toku ľudského života s okolitým prostredím. Je to umenie usporiadania predmetov a priestoru.

Cieľom je dosiahnuť harmóniu a rovnováhu spôsobom, ktorý zabezpečí mier a prosperitu. Podľa nej sa kvôli obľúbenému zvyku môžu stratiť celé úspechy. Nezabudnite však k nižšie uvedeným popisom pristupovať opatrne a so štipkou soli.

Čo priťahuje peniaze feng shui? Majte ho vždy nablízku

Feng shui je prax usporiadania prvkov v obytných priestoroch, aby sa vytvorila rovnováha s prírodným svetom. Niektoré princípy nám tiež môžu pomôcť nájsť a prilákať peniaze. Existuje veľa jednoduchých a jednoduchých trikov, ktoré vám pomôžu k šťastiu. Hovoríme o prvkoch, ktoré predstavujú peniaze. Je to drevo spojené s vodou a jeho prúd predstavuje tok bohatstva.

Uchovávanie fotografií vodných zdrojov doma, najmä tých s množstvom peny na otvorenom priestranstve, a fontán je najlepším liekom na finančné problémy. Ryby a modrá voda sú dôležité aj pri riešení majetkových problémov. Zásobte sa akváriom, ktoré pritiahne bohatstvo a hojnosť. Na rôzne miesta môžete umiestniť aj tapety, závesy, hodiny či grafiku s motívom rýb.

Stále vám dochádzajú peniaze? Podľa pravidiel feng shui by toto mohol byť vinník

Pre niektorých ľudí sú peniaze vždy problémom a jednoducho miznú príliš rýchlo, napriek ich maximálnemu úsiliu a pokusom ušetriť. Možno sa pýtate, ako s tým súvisí feng shui. Najprv zastavte únik a odtok energie bohatstva okolo vášho domova. Či už ide o záchod alebo kohútik, ktorý pomaly kvapká alebo došlo k nezistenému úniku, strata vody znamená stratu bohatstva.

Skontrolujte netesnosti a opravy všetkých potrubí a kohútikov, urobte to čo najskôr. Dôležitá je aj záchodová doska. Ak zostane otvorené, niet divu, že pozorujete odliv všetkého druhu tovaru, dobrej energie a šťastia. Nenechajte to preto zostať bez dozoru.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Toto je trik najlepších upratovačiek. Vy to striekate na vlasy, oni to nastriekajú na závesy. Funguje zakaždým

Usadeniny a vodný kameň rozpúšťa lepšie ako prostriedok na odstraňovanie vodného kameňa. Zmiešajte s vodou a natrite na sitko. Bude ako nové

The post Nechávate záchodovú dosku otvorenú? Nebuďte prekvapení, keď uvidíte zostatok na účte appeared first on Vášeň v tebe.