Skip to content
Menu
Menu

Nicole Kidman prvýkrát ukázala svoje dcéry na verejnosti. Táto príležitosť bola špeciálna [FOTO]

Prečítať článok

29.04.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Featureflash Photo Agency).

49. ročník slávnostného odovzdávania cien AFI Life Achievement Award sa konal 27. apríla. Nicole Kidman bola ocenená za jej celoživotné dielo. Na červenom koberci sa objavila s manželom a dcérami.

Nicole Kidman do gala vzala manžela a dcéry, ktorí sa s ňou doteraz na červenom koberci neobjavili.
Foto: shutterstock/Featureflash Photo Agency

Nicole Kidman je slávna herečka, ktorá hrala úlohy v mnohých filmoch. Diváci si ju mohli pozrieť okrem iného: vo filmoch „Navždy a ďaleko“, „Portrét dámy“ a „Moulin Rouge!“. Už roky sa veľa hovorí nielen o hereckých úspechoch Kidman, ale aj o jej súkromnom živote. Hviezda bola spájaná s Tomom Cruisom. Herci sa vzali v roku 1990 a adoptovali si dve deti, Isabellu a Connora.

Ich manželstvo neobstálo v skúške času. Kidman nemá dobrý vzťah so svojimi deťmi z prvého manželstva. V roku 2005 sa herečka zoznámila s austrálskym country spevákom Keithom Urbanom. Zaľúbenci sa zosobášili o rok neskôr. Mali dve dcéry Sunday Rose a Faith Margaret, ktorá sa narodila prostredníctvom náhradnej matky.

Nicole Kidman s dcérami a manželom na červenom koberci. „Dnes to bola ich prvá noc.“

49. ročník slávnostného odovzdávania cien AFI Life Achievement Award sa konal 27. apríla. Toto ocenenie zaviedol v roku 1973 Americký filmový inštitút. Výročná cena sa udeľuje osobnosti, ktorá prispela k obohateniu filmovej a televíznej kultúry. Tento rok ju teda získala Nicole Kidman. Tento večer bol pre herečku, ktorá mala na sebe vypasované šaty zlatej farby, rozhodne výnimočný. Kidman sa z ocenenia veľmi tešila. Mala tiež aj skvelú spoločnosť.

Do gala vzala manžela a dcéry, ktorí sa s ňou doteraz na červenom koberci neobjavili. 15-ročná Sunday Rose sa predstavila v kvetinových šatách bez ramienok a 13-ročná Faith Margaret oslnila salóny v koralovom outfite.

„Je tu moja životná láska a láska môjho života. Moje dcéry so mnou nikdy neboli na červenom koberci na verejnosti, dnes večer bol ich prvý večer, takže sú tu“

– povedala Nicole Kidman o svojej rodine z pódia.

Nicole Kidman to prehnala s botoxom. V určitom momente to musela vzdať

Nicole Kidman sa nevedela vyrovnať s plynúcim časom a skúšala rôzne liečby. Bola veľkou fanúšičkou botoxu, ktorý nemal dobrý vplyv na mimiku. Kritici tvrdili, že tieto postupy spôsobili, že Kidman vyzerala na obrazovke zle a mala problémy s prejavovaním emócií. Herečka si tieto slová zobrala k srdcu a skončila s botoxom. V roku 2011 o tom hovorila v jednom z rozhovorov.

„Nikdy som nepodstúpila plastickú operáciu, ale nanešťastie pre mňa som nejaký čas používala botox. Ukončila som to a konečne sa moja tvár začala opäť hýbať“

– povedala pre taliansky denník „la Repubblica“.

Nicole Kidman and Keith Urban’s daughters make first red carpet appearance with parents https://t.co/7u2gqi7fzj

— Fox News (@FoxNews) April 28, 2024

Nicole Kidman and Keith Urban’s daughters Sunday, 15, and Faith, 13, make rare red carpet appearance as their mother receives AFI Life Achievement Award in LA https://t.co/asXcBMl48A pic.twitter.com/OGMc0uwSC9

— Daily Mail Online (@MailOnline) April 28, 2024

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Kollárova dcéra sa sťahuje za miliardárom do Indie!

Zubár zhodnotil premenu úsmevu Meghan Markle. Uvádza spôsoby liečby. „Zuby zmenili dĺžku“

The post Nicole Kidman prvýkrát ukázala svoje dcéry na verejnosti. Táto príležitosť bola špeciálna [FOTO] appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj