Skip to content
Menu
Menu

On má 80, ona 45 a minulý rok sa stali rodičmi. Toto je jeho siedme dieťa

Prečítať článok

21.04.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Featureflash Photo Agency).

Kto je partnerkou Roberta De Nira? Tiffany Chen je o 35 rokov mladšia ako herec. Páru sa vlani narodilo dieťa, ktoré je mužovi siedmym potomkom. Ako sa spoznali?

Kto je partnerkou Roberta De Nira? Tiffany Chen je o 35 rokov mladšia ako herec.
Foto: shutterstock/Featureflash Photo Agency

Vo veku 80 rokov privítal herec na svete svoje siedme dieťa. V súčasnosti je v šťastnom vzťahu s Tiffany Chen, ktorá je od nej o 35 rokov mladšia. Robert De Niro našiel lásku, ktorá sa, ako sa často stáva, objavila nečakane. Pár prešiel mnohými ťažkosťami a spočiatku bol ich vzťah kritizovaný. Ten pocit sa však ukázal byť dostatočne silný na to, aby spolu dokázali prežiť aj tie najťažšie chvíle.

Ako sa spoznali Robert De Niro a Tiffany Chen? Bola to láska na prvý pohľad?

Príbeh lásky Roberta De Nira a Tiffany Chen je príbehom o nečakanom cite, ktorý rozkvitol medzi slávnym hercom a o 35 rokov mladšou trénerkou bojových umení, ktorá získala ocenenia. Tiffany, dcéra slávneho majstra Yang Tai Chi, Williama CC Chena, sa roky inšpirovala úspechmi svojho otca a získala množstvo zlatých medailí. Jej vášne siahajú ďaleko za hranice bojových umení vrátane baletu, plávania a krasokorčuľovania.

Prvé stretnutie Tiffany a Roberta sa uskutočnilo na natáčaní filmu „Stážista“ v roku 2015, ale ich cesta bola spočiatku priateľstvo, nie láska. Aj keď sa herec v tom čase ešte zaoberal Grace Hightower, časom medzi ním a Tiffany vznikol hlbší cit. Vzťah sa zmenil na lásku, ktorá naplno rozkvitla v lete 2021.

Dcéra Roberta a Tiffany. Herec sa stal otcom už po siedmykrát

Robert De Niro sa nedávno podelil o radostnú správu, že už po siedmykrát zažil otcovskú radosť. Jeho život obohatila dcéra Gia Virginia Chen-De Niro, ktorá sa narodila v roku 2023, len pár mesiacov pred hercovou osemdesiatkou.

V rozhovore pre Entertainment Tonight vyjadril vtedy 79-ročný De Niro svoje šťastie, že sa zaradil medzi najstarších otcov v histórii.

„Je to skvelý pocit. Všetko, na čom mi záleží alebo sa obávam, jednoducho zmizne, keď sa na ňu pozriem. Je to úžasné“

-povedal.

De Niro opisuje pocit otcovstva ako mimoriadne pozitívny. Herec v rozhovore pre „The Guardian“ priznal, že hoci svoju partnerku Tiffany podporuje v starostlivosti o dieťa a vytvárajú si spolu krásne spomienky, väčšina rodičovských povinností spočíva na nej.

Robert De Niro.
Foto: shutterstock/Denis Makarenko

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Hviezda filmu „Baywatch“ po 26 rokoch znovu vytvorila ikonickú scénu zo série. Donna D’Errico má 56 rokov

Gordon Ramsay nezanechá svojim deťom dedičstvo. Vysvetlil svoje dôvody. „Ničí im to život.“

The post On má 80, ona 45 a minulý rok sa stali rodičmi. Toto je jeho siedme dieťa appeared first on Vášeň v tebe.