Skip to content
Menu
Menu

Oslavujete v tento deň narodeniny? Ste dieťa šťasteny. Všetko vďaka jedinej číslici

Prečítať článok

22.4.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Maria Markevich).

Šťastný dátum narodenia môže vyriešiť mnohé prekážky v našom každodennom živote. Nie je to len výnimočný deň, ktorý sa vyskytuje len raz za rok, ale aj predzvesť šťastia a úspechu zaručeného osudom.

Za výnimočný dátum narodenia sa považuje 7. júl.
Foto: shutterstock/Maria Markevich

Čísla zohrávajú v našom každodennom živote veľmi dôležitú úlohu. Niekedy sa nám zdá, že niektorí ľudia sa narodili pod šťastnou hviezdou. Niečo na tom je a môže to súvisieť s ich dátumom narodenia. Podľa numerológie nesie každé z deviatich čísel určitý význam. Jedno z nich je ako výhra v lotérii, keď nám zaručuje prosperujúci život. Nezabudnite to brať s odstupom a prižmúrením oka.

Máte v tento deň narodeniny? Čaká vás život plný úspechov a šťastných chvíľ

Podľa numerológie sa niektoré dni narodenia považujú za šťastnejšie ako iné. Za výnimočný sa považuje 7. júl. Ľuďom narodeným v tieto dni vládne číslo 7, ktoré sa spája s tajomstvom, poznaním a duchovnosťou. Môžu sa pochváliť dobrou intuíciou, ktorá ich vedie životom. Vďaka tomu sú ich rozhodnutia často neomylné. Je to tiež veľká sila, ktorá sa premieta do rozvoja ich talentov a schopností. Ľudia narodení v tento deň a mesiac sú zvyčajne majstrami vo svojom odbore.

Ľudia narodení v tento deň sa považujú za narodených pod šťastnou hviezdou. Osud im praje

Šťastný dátum narodenia môže vyriešiť mnohé prekážky v našom každodennom živote.
Foto: shotterstock/Jacob Lund

Ľudia narodení 7. júla majú prirodzenú túžbu viesť, vďaka čomu sú skvelými šéfmi a neboja sa pustiť do neznámeho. To sa im vypláca v podobe výsledkov a životom prechádzajú takmer bez neúspechov. Rýchlo stúpajú po kariérnom rebríčku a ich profesionálny úspech je takmer vždy na dosah. To sa premieta aj do ich financií, s ktorými veľmi dobre hospodária a peniaze priťahujú ako magnet. Vďaka šťastnému usporiadaniu číslic v ich dátume narodenia im šťastie praje po celý život, takže sa často stávajú aj víťazmi a výhercami mnohých lotérií či súťaží.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Ako ovplyvňuje znamenie zverokruhu povahu dieťaťa?

Nové znamenia zverokruhu. Zistite, ako môže Ophiuchus (Hadonos) zmeniť váš horoskop

The post Oslavujete v tento deň narodeniny? Ste dieťa šťasteny. Všetko vďaka jedinej číslici appeared first on Vášeň v tebe.