Skip to content
Menu
Menu

Slovenské ženy si zamilovali „elegantný bob“. Tento strih bude hitom tohto leta

Prečítať článok

22.4.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Sofia Zhuravetc).

Hoci „bob“ nikdy nesklame, časom môže začať nudiť. Ak hľadáte nápad na jarnú zmenu účesu, vyberte si účes „slob“. Vyzerá podobne ako klasický strih, ale vďaka detailom dodáva šarm, zjemňuje črty tváre a opticky omladzuje.

„Bob“ sa v roku 2024 opäť teší obľube žien na celom svete a odhaľuje stále novšie verzie.
Foto: shutterstock/Sofia Zhuravetc

Jar je ideálny čas na zmenu účesu, najmä ak ste už dlho nenavštívili kaderníctvo. Samozrejme, najlepším spôsobom, ako dosiahnuť veľkolepú zmenu, je radikálny strih. Pre inšpiráciu si pozrite rôzne variácie bobu, ktorý je tento rok mimoriadne populárny. Tento univerzálny účes pristane takmer každej žene bez ohľadu na vek alebo tvar tváre. Ak hľadáte niečo, čo vás na leto odľahčí a opticky vám uberie pár kíl, vyskúšajte elegantný bob.

Aký bob je pre 50-ročnú ženu? Tento vzhľad je ideálny na jar

„Bob“ sa v roku 2024 opäť teší obľube žien na celom svete a odhaľuje stále novšie verzie. Ak nechcete riskovať s ostrým strihom nad bradou a hľadáte klasický, elegantný účes, ktorý sa hodí ku každému vzhľadu a nevyžaduje každodenný styling pred zrkadlom, vyberte si „elegantný bob“. V tejto verzii sú vlasy skrátené tesne nad ramenami tak, aby dosahovali líniu čeľuste alebo brady. Konce môžu byť na rovnakej úrovni, ale mnohí kaderníci ich skracujú dodatočne v zadnej časti hlavy a zároveň ich zdvíhajú pri korienkoch, aby celý vzhľad získal na objeme. „Elegantný bob“ sa robí najmä na rovných prameňoch, pretože vtedy vyzerá oveľa výraznejšie, preto sa oplatí dodatočná úprava vyhladením.

Komu vyhovuje účes „bob“? Tieto dámy by mali vynechať „elegantnú“ verziu

Existuje dôvod, prečo je „sleek bob“ obľúbený najmä na jar a v lete. Je to veľmi pohodlný, vzdušný účes, ktorý dodáva ľahkosť a nezaťažuje tvár. Okrem toho zjemňuje črty a v dôsledku toho opticky zoštíhľuje a omladzuje. Hoci sa hovorí, že bob je univerzálny strih, ktorý pristane každému, elegantná verzia je vhodná najmä pre dámy so štíhlou alebo oválnou tvárou. Ak máte okrúhly tvar, celý účes môže v konečnom dôsledku vyzerať ako guľa a pridávať na váhe. Tento štýl sa odporúča aj ženám s jemnými alebo riedkymi vlasmi. Dôkladný strih dodáva vlasom objem, najmä ak sa rozhodnete pre polkruhové konce. Skôr ako si sadnete do kaderníckeho kresla, opýtajte sa kaderníka, ktorá verzia najlepšie vyhovuje vášmu typu krásy. Profesionáli presne vedia, ako zvýrazniť vašu krásu.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Na klasický dlhý bob radšej zabudnite. Omladzujúci účes “ butterfly“ sa vracia na jar 2024

Už žiadny klasický bob. Na scénu prišiel „sleek bob“. Tento účes je záchranou pre jemné a tenké vlasy

The post Slovenské ženy si zamilovali „elegantný bob“. Tento strih bude hitom tohto leta appeared first on Vášeň v tebe.