Skip to content
Menu
Menu

Používatelia internetu sú k novému portrétu vojvodkyne Kate Middleton nemilosrdní. „Je to vtip?“ (FOTO)

Prečítať článok

25.05.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Featureflash Photo Agency instagram.com/tatlermagazine/).

Vojvodkyňa Kate Middleton zoči-voči chorobe nezmizne z pozornosti médií. V júli vyjde nové číslo „Tatler“ s portrétom manželky princa Williama na obálke. Žiaľ, nie každému sa „dielo“ páčilo.

Kate Middleton.
Foto: shutterstock/Featureflash Photo Agency instagram.com/tatlermagazine/

Vojvodkyňa Kate je už niekoľko mesiacov preč z verejného života. Všetko preto, že sa momentálne sústreďuje na liečbu rakoviny a návrat do plnej sily.

Neznamená to však, že záujem o vojvodkyňu Kate klesol. Už od začiatku jej zmiznutia sa v médiách píše o zdravotnom stave Williamovej manželky a emóciách, ktoré na dvore prevládajú. Teraz sa objavila aj na pomaľovanej obálke magazínu Tatler, ktorá rozdelila užívateľov internetu.

POZRITE TIEŽ AJ: Princ William svoju návštevu na poslednú chvíľu zrušil. Bolo vydané oficiálne vyhlásenie

Vojvodkyňa Kate Middleton na obálke „Tatler“. Používatelia internetu sú zatrpknutí

Vojvodkyňa Kate Middleton sa stala hrdinkou júlového vydania „Tatler“, ktoré sa zameralo na jej silu a obrovské nasadenie, ktoré do plnenia svojich povinností vkladá. Obálku namaľovala umelkyňa britsko-zambijského pôvodu Hannah Uzor podľa jednej z fotografií z banketu organizovaného v Buckinghamskom paláci v roku 2022.

Žiaľ, zdá sa, že nie každému sa nový portrét vojvodkyne Kate páčil. V komentároch na Instagrame sa môžeme dočítať, že Middleton sa na ňom nepodobá sama sebe.

„Tatler“ práve zničil maliarke reputáciu. Kate na tomto portréte nevyzerá ako ona; Veľmi slabý portrét nijakým spôsobom nevyjadroval krásu a eleganciu princeznej z Walesu.;Kto vyberá tieto portréty? Sú čoraz zvláštnejšie, amatérskejšie a nič sa nepodobajú ich veličenstvám; Je to vtip?

– čítame v komentároch.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Veľká rana pre princa Harryho a Meghan Markle. Kráľ Karol a princ William chcú urobiť radikálny krok

Chce princ Harry využiť vojvodkyňu Kate? Takto zhodnotil jeho plán odborník

The post Používatelia internetu sú k novému portrétu vojvodkyne Kate Middleton nemilosrdní. „Je to vtip?“ (FOTO) appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj