Skip to content
Menu
Menu

Nie blond ani hnedá. Vybrala som si brond a už nemám žiadne dilemy. Okolo tejto farby bude veľa rozruchu. Je to ako 3 v 1

Prečítať článok

25.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: pexels.com/Element5 Digital).

Chceli by ste si zosvetliť vlasy, ale láka vás hnedá farba? Alebo ste blondínka a snívate o tmavšom akcente? Máme pre vás ideálne riešenie. Do salónov práve vstúpila nová farba. Cinnamon Bronde je kombináciou troch odtieňov. Láka vás?

Do salónov práve vstúpila nová farba. Cinnamon Bronde je kombináciou troch odtieňov.
Foto: pexels.com/Element5 Digital

Výber dokonalej farby vlasov nie je jednoduchý. Brunetky a hnedovlásky často snívajú o svetlejších vlasoch, ale obávajú sa zosvetliť vlasy úplne, aby ich nepoškodili. Nie sú si tiež isté, či svetlejšia farba bude vyhovovať ich kráse. S ohľadom na nerozhodné ženy bola vytvorená farba Cinnamon Bronde. Je to kombinácia hnedej, blond a ryšavej farby.

Chcete mať na tmavých vlasoch odlesky? Vyberte si škoricový brond

Brond je technika farbenia, ktorá kombinuje hnedú a blond farbu. Je to veľká výhoda, pretože si už nemusíte vyberať medzi jedným a druhým odtieňom. Takto získate jemný a prirodzený efekt slnkom pobozkaných tmavých vlasov.

Túto sezónu sa kaderníci rozhodli ísť o krok ďalej a vytvoriť farbu, v ktorej je okrem blond a hnedej aj miesto pre ryšavé vlasy. Tak vznikol škoricový brond. Základom tohto účesu je klasická čokoládovo hnedá. Pridávajú sa karamelové odlesky. Rozjasnené pramene by mali byť pomerne široké, aby sa vytvoril viditeľný kontrast a trojrozmerný efekt.

Módne farby vlasov 2024. Skombinujte tri odtiene do jedného a urobte si Caramel Cinnamon Brond

Melír v blízkosti tváre by mal byť o niečo svetlejší ako zvyšok melíru, aby bol ešte výraznejší a rozjasnil pleť. Toto je ideálne pre ženy s teplou pleťou (broskyňový alebo olivový odtieň pleti, zlatisté opálenie). Pojem karamelová farba totiž zahŕňa všetky teplé odtiene hnedej a béžovej.

Pri škoricovom bronde by mali odtiene prechádzať do zlatistého medového odtieňa karamelovej a škoricovej farby. Šťavnaté oranžové odlesky okamžite upútajú pozornosť. Kombinácia hnedej a blond je tiež skvelým spôsobom, ako predĺžiť krk, zvýrazniť lícne kosti a farbu očí.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Koniec éry boba? Kultový účes je opäť v obľube. Teraz chcú všetky ženy nosiť na hlave „motýlika“

Požiadajte kaderníčku o messy hair look. Neexistujú tu žiadne pravidlá. Keď uvidíte ten efekt, spadnete zo stoličky

The post Nie blond ani hnedá. Vybrala som si brond a už nemám žiadne dilemy. Okolo tejto farby bude veľa rozruchu. Je to ako 3 v 1 appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj