Skip to content
Menu
Menu

Prechádza manželstvo Jennifer Lopez a Bena Afflecka KRÍZOU? „Stále viac a viac defenzívny a mrzutý.“

Prečítať článok

04.05.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Kathy Hutchins).

Hoci od svadby Jennifer Lopez a Bena Afflecka neubehli ani dva roky, zámorské médiá už predpovedajú blížiaci sa rozvod. „Medové týždne sú definitívne za nami,“ hlási blízky páru.

Visí manželstvo Jennifer Lopez a Bena Afflecka na vlásku?
Foto: shutterstock/Kathy Hutchins

Jennifer Lopez, ako sa na správnu pracantku patrí, sa nemieni vzdať početných aktivít, ktoré jej zabezpečujú viac núl na konte, a svoje impérium rozširuje s obdivuhodným nasadením. Ak sa dá týmto fámam veriť, umelkyňa prijíma stále viac projektov, aby odvrátila svoju pozornosť od prebiehajúcej krízy v manželstve s Benom Affleckom.

Odkedy sa hviezdna dvojica zosobášila, chýry o „problémoch v raji“ sa do bulvárnych plátkov vracajú ako bumerang. Jennifer a Ben sú vraj temperamentní, čo je vraj základ pre pravidelné hádky a búrlivé diskusie. Zatiaľ čo tento typ nedorozumení je v súkromných situáciách celkom prirodzený, niekedy dávajú priechod svojim negatívnym emóciám počas priemyselných podujatí.

Visí manželstvo Jennifer Lopez a Bena Afflecka na vlásku?

Najnovšie správy hovoria o tom, že multimilionárke sa momentálne v súkromnom ani pracovnom živote nedarí. Umelkin riskantný počin, teda nový album a sprievodný filmový muzikál, na ktorý minula 20 miliónov dolárov z vlastného vrecka, sa ukázal ako komerčný a umelecký neúspech. Dokument „The Greatest Love Story Never Told“ z produkcie Amazonu, ktorý ukázal zákulisie projektu, zase vystavil 54-ročného muža na posmech , ktorý je momentálne zaneprázdnený prácou na druhej časti filmu „Účtovník“.

„Toto je ich prvá taká dlhá pauza od seba“

– hovorí informátor magazínu Life & Style.

„A obaja sa s tým vyrovnávajú rôznymi spôsobmi.“

– dodáva.

Zatiaľ čo Ben je zjavne rád, že má čo robiť a konečne môže vydýchnuť od svojej ovládajúcej manželky, zúfalá herečka vraj po jeho pozornosti túži každým dňom viac a viac.

Jennifer Lopez a Bena Affleck.
Foto: shutterstock/Kathy Hutchins

POZRITE TIEŽ AJ: David Beckham oslávil 49 rokov. Victoria mu zaželala a spomenula aj vekový rozdiel: „Nezaostávaš za mnou!“ (FOTKY)

„Vyžaduje od neho, aby ju neustále uisťoval, že je milovaná a zbožňovaná“

– uviedol zdroj pre magazín.

„Teraz však od svojho manžela nedostáva to, čo by chcela, a Ben sa stáva čoraz viac defenzívnym a namosúreným. Na povrchu sa objavujú trhliny. Medové týždne sa definitívne skončili. Je jasné, že ak chcú zostať manželmi, obaja musia urobiť nejaké zmeny vo svojom správaní.“

– čítame.

Ďalšia osoba s prístupom k dôverným informáciám o živote dvojice medzitým prezradí, že dvojica sa ocitla v ťažkej situácii nielen kvôli „komplikáciám“ v kariére Jeniffer. Hviezdu kritizujú za škandál s jej bývalým milencom Seanom „Diddym“ Combsom, ktorý bol obvinený z obchodovania s ľuďmi, sexuálneho napadnutia, drog a nútenia svojej podriadenej k sexu so sexuálnymi pracovníčkami.

„Jennifer upadla do nemilosti a bola to jej vlastná chyba“

– hovorí zdroj magazínu.

„Vytvára realitu a ľudia prestali kupovať jej kecy. Označujú ju za falošnú a narcistickú osobu, ktorá je hluchá a slepá voči skutočnému svetu okolo seba.“

– dodáva

Myslíte si, že sa Jennifer a Ben dožijú tretieho výročia svadby?

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Manželstvo Britney Spears a Sama Asghariho trvalo 14 mesiacov. Po súdnej bitke si rozdelili starostlivosť o päť psov

Meghan Markle nepríde do Londýna, pretože sa bojí, že ju vypískajú! „Už tam nikdy nechce vkročiť.“

The post Prechádza manželstvo Jennifer Lopez a Bena Afflecka KRÍZOU? „Stále viac a viac defenzívny a mrzutý.“ appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj