Skip to content
Menu
Menu

Prečo otočiť šampón hore nohami? Všetko kvôli uzáveru. Má skrytú funkciu

Prečítať článok

15.4.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram.com/justrealizedthis).

Mnoho ľudí si roky neuvedomuje niektoré skryté funkcie vecí, ktoré nás sprevádzajú každý deň. Tak je to aj v prípade hygienických a ošetrovacích výrobkov. Mohol by mať šampón ďalšiu možnosť? Ukázalo sa, že áno.

Mnoho ľudí si roky neuvedomuje niektoré skryté funkcie vecí, ktoré nás sprevádzajú každý deň
Foto: instagram.com/justrealizedthis

Výrobky, ktoré používame každý deň, majú často drobné detaily, ktoré prehliadame. Možno ste si ich všimli a odmietli alebo ste si ich vôbec nevšimli. Keď si však nájdete čas a oboznámite sa s danou funkciou, niekedy objavíte novú výhodu výrobku, na ktorú ste predtým nepomysleli. Tak je to aj v prípade kozmetiky, presnejšie jej obalov.

Skrytá funkcia fľaše na šampón. Dobre funguje v mnohých kúpeľniach

Každý deň alebo podľa individuálnych potrieb po ňom siahneme bez toho, aby sme sa ďalej zamýšľali nad obalom, v ktorom sa nachádza. A to je škoda. Našťastie na internete nájdeme mnoho riešení, na ktoré by sme nikdy nenarazili alebo až po čase. Hovoríme o konkrétnom type kozmetiky, ktorá je v balení so skrutkovacím uzáverom. Teraz už nie je potrebné prevracať ho hore dnom a čakať, kým šampón stečie. Stačí ho namontovať na poličku v sprche, ktorú má doma veľa ľudí, ako to prezentuje používateľ Instagramu @justrealizedthis. Nielenže získate čas, ale zároveň produkt využijete do poslednej kvapky.

Neobvyklé použitie šampónu na vlasy. Vôbec nie na starostlivosť o pokožku hlavy

Prečo by ste používali šampón na niečo iné ako na umývanie vlasov? No v niektorých situáciách môže fungovať ako náhradný produkt. Nikdy neviete, kedy sa vám môže hodiť.

Umývanie riadu. Ak máte nedostatok prostriedkov na umývanie riadu a chcete umyť hromadu špinavého riadu, šampón bude vaším priateľom.

Čistič štetcov na make-up. Ľahko ich vyčistíte tak, že do teplej vody pridáte šampón a na niekoľko minút ich namočíte.

Čistič kefy na vlasy. Zbavte svoj hrebeň všetkých nečistôt a dodajte mu sviežosť, ktorú si zaslúži. Jednoducho ponorte kefu do misky so šampónom a teplou vodou.

Náhradná pena na holenie. Mnoho ľudí už používa kondicionér ako náhradu peny na holenie, ale šampón môže byť tiež dobrou voľbou. Je to užitočný tip, ak sa chystáte na krátky výlet a môžete si so sebou vziať len niekoľko vecí.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Šampóny s touto zložkou sú fenoménom! Nastrúham si ju a nanesiem na hlavu. Je to najlepšia kúra

Namiesto pečenia ju použite na vlasy. Už nikdy nesiahnete po šampóne. Dokonale čistí

The post Prečo otočiť šampón hore nohami? Všetko kvôli uzáveru. Má skrytú funkciu appeared first on Vášeň v tebe.