Skip to content
Menu
Menu

Princ Harry dostal otázku, či je rád, že je späť doma. Výstižná odpoveď. Stačili štyri slová

Prečítať článok

10.05.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/James Copeland).

Princ Harry pricestoval do Veľkej Británie, ako bolo oznámené. Po odchode z omše Invictus Games dostal otázku. Odpoveď prišla iba štyrmi slovami.

Harry pricestoval do Veľkej Británie, ako bolo oznámené.
Foto: shutterstock/James Copeland

Princ Harry, ako sľúbil, odcestoval do Spojeného kráľovstva, aby oslávil 10. výročie hier Invictus Games. Ako nedávno oficiálne informoval jeho hovorca, princ sa nestretol so svojím otcom, kráľom Karolom.

Teoreticky bol kráľ tak zaujatý svojimi povinnosťami, že si nenašiel čas na svojho syna. V praxi informátori z britského súdu informovali zahraničné médiá, že išlo o prítomnosť kráľovnej Camilly počas stretnutia.

Odpoveď princa Harryho bola označená ako „drzá“

Princ Harry sa ocitol v centre pozornosti, keď v stredu ráno opustil prípravy pred mimoriadnou bohoslužbou Invictus Games v katedrále svätého Pavla. Objavili sa okolo neho novinári a fotoreportéri.

„Harry, si šťastný, že si doma?“

– spýtal sa jeden z nich.

Reakciu princa však zahraničné médiá považovali za drzú. Princ Harry sa musel jemne usmiať a povedať len štyri slová.

„Nice to see you  [anglicky rád vás vidím – pozn.red.]“

– odpovedal princ Harry, ktorého cituje ho express.co.uk.

Potom rýchlo naskočil na zadné sedadlo svojho Range Roveru. Večer 8. mája mal princ Harry prejav počas ďakovnej bohoslužby v katedrále sv. Pavla a herec Damian Lewi recitovali báseň „Invictus“. Celá udalosť je pre princa Harryho mimoriadne dôležitá, pretože od roku 2014 organizuje Invictus Games. Ide o športové podujatie pre vojenský personál zranený pri akcii.

POZRITE TIEŽ AJ: Kráľ Karol III zasiahol princa Harryho a princ William si môže spokojne mädliť ruky

Princ Harry sa chcel stretnúť so svojím otcom. Mal byť „nesmierne sklamaný“

Hovorca princa Harryho pred príchodom informoval médiá, že princ sa s otcom nestretne. Ako informoval express.co.uk, Harry bol vraj sklamaný z toho, že si jeho otec pre zaneprázdnenosť nenašiel naňho čas, najmä po slovách, ktoré povedal v americkej televízii.

„Milujem svoju rodinu“

– povedal princ, keď sa svetom rozšírila správa o chorobe kráľa Karola.

Počas rozhovoru princ vyjadril nádej, že choroba jeho otca „zjednotí“ kráľovskú rodinu a hovoril o svojich nadchádzajúcich cestách do Veľkej Británie. Vo februári sa princ Harry vrátil domov a stretol sa so svojím chorým otcom.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Ako prebieha liečba vojvodkyne Kate? Povzbudzujúce informácie

Karol III chcel osláviť narodeniny svojho vnuka. Meghan naliehavo odpovedala. Ďalší konflikt na obzore

The post Princ Harry dostal otázku, či je rád, že je späť doma. Výstižná odpoveď. Stačili štyri slová appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj