Skip to content
Menu
Menu

Princ Harry sa po príchode do Londýna NESTRETNE so svojimi blízkymi?! „Prebieha diskusia, či ho Meghan a deti budú sprevádzať“

Prečítať článok

15.04.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Brian Minkoff shutterstock/lev radin).

V máji plánuje princ Harry opäť navštíviť Veľkú Britániu. Šanca, že sa stretne s otcom alebo Williamom a Kate, sa, žiaľ, javí skôr mizivá. Hovorí sa však, že jeho plán má za určitých podmienok šancu na uskutočnenie.

Princ Harry príde do Veľkej Británie. Stretne sa s otcom a bratom?
Foto: shutterstock/Brian Minkoff shutterstock/lev radin

Už niekoľko týždňov sa hovorí, že britská kráľovská rodina v poslednom čase prežíva ťažké časy. Najprv odznela smutná správa o zdrvujúcej diagnóze kráľa Karola III. a potom aj o chorobe Kate Middleton, ktorá sa momentálne sústreďuje na boj s rakovinou.

Aj keď sa zdalo, že to bude príležitosť na rodinné zmierenie s princom Harrym, zatiaľ nič nenasvedčuje tomu, že by vo vzťahoch medzi členmi kráľovskej rodiny nastal zlom.

Princ Harry príde do Veľkej Británie. Stretne sa s otcom a bratom?

Britské médiá uvádzajú, že čoskoro bude opäť príležitosť na posilnenie vzťahov, ale vec je o niečo komplikovanejšia. „The Mirror“ informoval, že brat princa Williama sa plánuje vrátiť do Londýna 8. mája, aby sa objavil na oslavách organizovaných v katedrále sv. Pavla pri príležitosti 10. výročia Invictus Games. Zatiaľ nie je jasné, či sa ho Meghan Markle rozhodne sprevádzať.

Zdá sa, že je to ideálna príležitosť odložiť minulé nedorozumenia bokom a stráviť nejaký čas spolu. Bohužiaľ, všetko nasvedčuje tomu, že princ Harry bude musieť opäť zísť z cesty. Spomínané médium uvádza, že kráľ, William a Kate majú na práci dôležitejšie veci a jednoducho na neho nemajú čas.

POZRITE TIEŽ AJ: Princ William a vojvodkyňa Kate vydali vyhlásenie. Slová sa dotýkajú srdca

„Princ Harry sa nestretne s Williamom a Kate. Stále sa diskutuje o tom, či ho Meghan Markle a ich deti budú sprevádzať“

dočítali sme sa.

Zdroj portálu však tvrdí, že situácia môže byť mierne odlišná, ak sa Archie a Lilibet skutočne objavia so svojimi rodičmi v Londýne. Potom môžu kráľovskí členovia zmeniť názor, ale len kvôli deťom.

„Ak ich deti odletia do Anglicka, je možné dohodnúť si stretnutie len v ich prospech. Nie je to však nič, na čo by William a Kate upriamili prílišnú pozornosť, pretože vojvodkyňa sa momentálne lieči.“

– tvrdí zdroj.

„Princ Harry sa nestretne s Williamom a Kate. Stále sa diskutuje o tom, či ho Meghan Markle a ich deti budú sprevádzať“
Foto: Wikimedia Commons/Northern Ireland Office, CC BY 2.0

Princ Harry.
Foto: shutterstock/Alan Fraser Images

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Kráľa Karola III. zachytili paparazzi pri cestovaní s kráľovnou manželkou Camillou. Takto vyzeral

Meghan Markle bola zachytená, ako navrhla žene, aby nepózovala po boku princa Harryho. Používatelia internetu nemajú slov: „TRÁPNE“ (VIDEO)

The post Princ Harry sa po príchode do Londýna NESTRETNE so svojimi blízkymi?! „Prebieha diskusia, či ho Meghan a deti budú sprevádzať“ appeared first on Vášeň v tebe.