Skip to content
Menu
Menu

Princ William má konečne dôvody na radosť. Expert: Nebojí sa to ukázať

Prečítať článok

20.06.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/PhotoFires).

Nie je žiadnym tajomstvom, že princ William a vojvodkyňa Kate prežívali v posledných mesiacoch ťažké chvíle. Teraz, keď sa milovaný syn kráľa Karola III. pomaly vracia do verejného života, sa hovorí o radosti obklopenej kráľovskými rodinami.

Princ William je opäť šťastný.
Foto: shutterstock/PhotoFires

Informácia, že vojvodkyňa Kate bojuje s rakovinou, vyvolala v slovenských aj zahraničných médiách obrovský rozruch. Fanúšikovia manželky princa Williama sa začali obávať. Vojvodkyňa si musela oddýchnuť od reflektorov a cestovať. V online médiách dlho chýbala. Fanúšikovia si vydýchli, keď videli vojvodkyňu na prehliadke Trooping the Colour, ktorá sa konala na počesť kráľových narodenín. Princ William sa pred touto udalosťou objavoval sám a často so smutným výrazom v tvári. Už sa cíti lepšie, čo potvrdil aj odborník na reč tela.

Princ William je opäť šťastný. „Pri formálnych príležitostiach sa cíti skvele“

Uplynulý víkend môže dať kráľovským pozorovateľom určitú nádej. Možno sa veci už hýbu správnym smerom, ako naznačuje postoj princa Williama.

„William prejavoval skutočný záujem o ceremoniál. Udržiaval silný očný kontakt a ukazoval autentické úsmevy s celou jeho tvárou. Tiež žmurkol do kamery a uškrnul sa, čo naznačuje, že má dobrú náladu, ale tiež sa nebojí byť v hravej a zlomyseľnej nálade.“

– čítame názor odborníka na reč tela na „Mirror.“

Niet sa čomu čudovať – princ William sa konečne mohol zapojiť do mediálneho života nielen v spoločnosť svojich troch detí, ale aj manželky.

POZRITE TIEŽ AJ: Prvé vyjadrenie detí princa Williama a vojvodkyne Kate. Fanúšikovia na to čakali

Kráľ Karol III a kráľovná Camilla počas prehliadky. Boli trochu viac znepokojení

Na prehliadke na hrade samozrejme nemohol chýbať kráľovský pár. Ich správanie analyzoval aj Darren Stanton. „Okamžite vidíte, že manželia kráľ a kráľovná berú všetko veľmi vážne. Karol pôsobí vážne a sústredene, jasne chce ukázať, že dokáže dôstojne reprezentovať monarchiu. Camillino správanie naznačuje, že sa cíti vo svojom živle a miluje účasť na kráľovských povinnostiach. To, ako sa pohybuje, ukazuje veľké sebavedomie,“ poznamenal.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Kráľovská rodina na ďalšom významnom ceremoniáli. A čo vojvodkyňa Kate?

Skrytý odkaz princa Louisa na fotke? Odborníčka nepochybuje

The post Princ William má konečne dôvody na radosť. Expert: Nebojí sa to ukázať appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj