Skip to content
Menu
Menu

Princa Harryho zasiahlo najmä odmietnutie stretnutia s otcom. „Skutočný dôvod…“

Prečítať článok

18.05.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/MattKeeble.com shutterstock/Antonin Albert).

Princ Harry nedávno navštívil Veľkú Britániu. Mladší syn kráľa Karola III. údajne dúfal, že stretne svojho otca. Panovník však odmietol vidieť vojvodu zo Sussexu. Jeho ospravedlnením bol nabitý program. Manžel Meghan Markle sa cítil veľmi urazený.

Princ Harry sa cítil zranený svojím otcom.
Foto: shutterstock/MattKeeble.com shutterstock/Antonin Albert

Princ Harry a Meghan Markle sú momentálne v Nigérii, kde sa im dostalo kráľovského privítania, čo sa zrejme nepáčilo Karolovi III. Nedávno mladší syn britského panovníka navštívil aj svoju vlasť, kde nemohol rátať s takým vrelým privítaním. Portál Mirror tvrdí, že vojvoda zo Sussexu je zo správania svojho otca zdrvený.

Princ Harry sa cítil zranený svojím otcom. Počítal so stretnutím s kráľom Karolom III

Na oslavu desiateho výročia hier Invictus Games navštívil princ Harry Spojené kráľovstvo. Manžel Meghan Markle však také chladné prijatie nečakal. Zdroj Mirror tvrdí, že vojvoda zo Sussexu dúfal, že sa stretne so svojím otcom. Vraj dúfal, že zoči-voči svojej chorobe bude chcieť kráľ Karol III. obnoviť vzťah so synom. To sa však nestalo a stretnutie sa nekonalo. Ako oficiálny dôvod sa uvádzali predchádzajúce záväzky kráľa. Princ Harry bol z toho údajne veľmi sklamaný.

„V reakcii na početné otázky a pokračujúce špekulácie o tom, či sa princ stretne so svojím otcom počas pobytu v Spojenom kráľovstve to žiaľ, nebude možné vzhľadom na úplný program Jeho Veličenstva. Princ, samozrejme chápe nemožnosť odložiť povinnosti svojho otca a dúfa, že sa s ním čoskoro stretne“

– povedal hovorca princa Harryho.

POZRITE TIEŽ AJ: Krvavý Karol III. na portréte. Camilla sa teší, fanúšikovia sa hádajú: Je to spojené s nebezpečenstvom

Princ Harry bol zo správania svojho otca šokovaný. „Každý vie“

Expert na kráľovskú rodinu Tom Quinn v rozhovore pre Mirror prezradil, že princ Harry až tak nerozumel otcovým záväzkom. Mladší syn kráľa Karola III. sa zrejme cítil veľmi zranený odmietnutím stretnutia, pretože dúfal v rodinné zmierenie.

„Bol hlboko šokovaný tým, že ho jeho otec čo i len na chvíľu odmietol vidieť. Tentoraz bolo odmietnutie obzvlášť bolestivé, pretože bolo také verejné – Harry mohol vydať vyhlásenie, v ktorom uviedol, že úplne chápe, prečo ho jeho otec nemal čas vidieť, ale každý vie, že skutočný dôvod nemá nič spoločné s nabitým programom.“

– uzavrel Tom Quinn.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Princ William a jeho otec zúrili na Harryho a Meghan Markle. Bolo to o ich ceste do Afriky

Meghan Markle na ceste po Abuji s náramkom „chrániacim pred zlým okom“. Cena šperku je ŠOKUJÚCA

The post Princa Harryho zasiahlo najmä odmietnutie stretnutia s otcom. „Skutočný dôvod…“ appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj