Skip to content
Menu
Menu

Problémy v práci ich neminú. Tri znamenia zverokruhu musia byť v druhej polovici apríla opatrné

Prečítať článok

19.4.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/worradirek).

Druhá polovica apríla nevyzerá pre tri znamenia zverokruhu príliš dobre. Pozor si musia dávať predovšetkým v práci. Zbytočné konflikty, klebety a nedostatok záväzkov? Určite to pre nich nebude ľahké obdobie.

Druhá polovica apríla nevyzerá pre tri znamenia zverokruhu príliš dobre.
Foto: shutterstock/worradirek

Druhá polovica apríla nesľubuje pre tri znamenia zverokruhu nič veľkolepé. S ťažkosťami sa stretnú predovšetkým v práci. Čakajú ich dni plné konfliktov a riešenia problémov.

Samozrejme, nie každý verí horoskopom, numerológii a ďalším podobným záležitostiam – preto ich treba brať vždy s rezervou.

Baran

V druhej polovici apríla sa nad zverokruhom Barana vznášajú temné mraky. Bohužiaľ, jeho energia a ochota konať vyvolá v práci veľa diskusií. Nie každý bude súhlasiť s jeho návrhmi a nápady nenájdu úrodnú pôdu.

Niektorí spolupracovníci budú chcieť trochu zmierniť jeho ohnivú povahu. A to všetko bude mať za následok konflikty takmer každý deň. Aspoň v krátkodobom horizonte.

Okrem toho bude Baran musieť čeliť nespravodlivému hodnoteniu svojich profesionálnych činov. Ako sa s tým vyrovná? Bude užitočné, ak si nájde chvíľu pre seba a pozrie sa na všetko s odstupom. Možno je čas na zmenu zamestnania? Najmä ak vaše úsilie nie je náležite ocenené.

Panna

Ani nadchádzajúce dni nesľubujú pre Panny príliš optimistické obdobie. Jej perfekcionizmus začne jej spolupracovníkov privádzať do šialenstva. Na druhej strane, Panny riadiace celý tím ľudí budú hromadiť povinnosti pre podriadených, na čo niekto nakoniec povie: „dosť“.

Panny pravdepodobne nebudú mať dobrý koniec mesiaca. Majú pocit, že ich úsilie nie je náležite ocenené. Budú tiež arogantné voči ostatným, čo vyvolá len ďalšie konflikty. Rada? Odstup a ochladenie emócií. V druhej polovici apríla sa vám to bude hodiť ako nikdy predtým.

Ktoré znamenia zverokruhu čakajú dni plné konfliktov a problémov?
Foto: shutterstock/Kaspars Grinvalds

Škorpión

Konflikt za konfliktom, problém za problémom, fáma za fámou. Takto v skratke vyzerá druhá polovica apríla pre zverokruh Škorpión. Dostanú však cennú lekciu a uvedomia si, že s určitými vecami si nemajú robiť toľko starostí.

Pokúsia sa zmieriť rozhádané strany a nakoniec sa dozvedia, že za celú situáciu môžu oni. Je to ideálny čas na to, aby sme si uvedomili, že niekedy naša snaha nie je docenená a dobré úmysly sa môžu obrátiť proti nám. Vypočujú si tiež niekoľko nie príliš pekných klebiet o sebe.

No aby prekonali toto ťažké obdobie, zamerajú sa na svoje vášne a stretnutia s rodinou a priateľmi. Dobrá káva v príjemnej spoločnosti alebo dovolenka budú ideálnym spôsobom, ako si aspoň na chvíľu oddýchnuť od práce alebo sa dištancovať od toho, čo sa deje.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Tieto tri znamenia zverokruhu čaká príjemné prekvapenie. Stačí počkať do druhej polovice apríla

Ženy s týmito menami sú usilovné a mimoriadne pracovité. Zistite, či patríte medzi ne

The post Problémy v práci ich neminú. Tri znamenia zverokruhu musia byť v druhej polovici apríla opatrné appeared first on Vášeň v tebe.