Skip to content
Menu
Menu

Rakovina vojvodkyne Kate ovplyvnila správanie jej dcéry. Princezná Charlotte sa zmenila

Prečítať článok

29.06.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/PhotoFires).

Vojvodkyňa Kate sa tento rok prvýkrát objavila na verejnosti počas Trooping the Colour. Fanúšikovia britskej kráľovskej rodiny mohli pozorovať nežnú interakciu medzi manželkou princa Williama a ich deťmi, najmä princeznou Charlotte. Odborníci sa domnievajú, že choroba vojvodkyne Kate mala ovplyvniť správanie jej dcéry.

Odborníci sú si istí. Rakovina Kate ovplyvnila správanie princeznej Charlotte.
Foto: shutterstock/PhotoFires

Vojvodkyňa Kate pred pár mesiacmi oznámila, že jej diagnostikovali rakovinu. V januári tohto roku sa objavila informácia, že musela podstúpiť plánovanú operáciu brucha, po ktorej však zmizla a na internete vznikli konšpiračné teórie o jej mediálnej absencii. Klebety o plastickej chirurgii ju prinútili odhaliť jej diagnózu. Kate sa stiahla do tieňa, aby sa oslobodila od médií. Priznala tiež, že s manželom informovali svoje deti o diagnóze.

Kate Middleton sa môže spoľahnúť na podporu svojich príbuzných, poddaných a fanúšikov kráľovskej rodiny. Nedávno sa tento rok prvýkrát objavila na verejnosti a zúčastnila sa na prehliadke na oslavu kráľových narodenín. Objavila sa po boku panovníka, detí a manžela na známom balkóne Buckinghamského paláca.

To, čo pútalo pozornosť, bol styling vojvodkyne a jej dcéry, ktorý k sebe ladil. Kate zároveň urobila nežné gesto smerom k princeznej Charlotte. Odborníci sa domnievajú, že počas liečby Kate sa vzťah s dcérou upevnil.

Odborníci sú si istí. Rakovina Kate ovplyvnila správanie jej dcéry

Vojvodkyňa Kate a princezná Charlotte boli spozorované pri rozkošnej interakcii počas Trooping the Colour. Manželka princa Williama v istom momente začala svoju dcéru hladiť po vlasoch. Možno mala princezná Charlotte obavy z toho, ako jej matka zareaguje na pozornosť médií po dlhej verejnej neprítomnosti.

Ingrid Seward, autorka knihy „My Mother and I: The Inside Story of the King and Our Late Queen“ v rozhovore pre magazín „HELLO!“ zdôraznila, že princezná Charlotte prejavila záujem o svoju matku.

„Myslím si, že Charlotte sa naozaj stará o svoju mamu. Zdá sa, že má pred mamou úctu“

– začala Ingrid Sewards.

„Kate a Charlotte sú skvelé priateľky a myslím, že Kate považuje ich puto za veľmi cenné. Vzťah matky a dcéry je pre Kate zjavne obzvlášť dôležitý, pretože má taký blízky vzťah so svojou vlastnou matkou Carole Middleton.“

– dodala odborníčka.

Kráľovský fotograf Samir Hussein, ktorý má už roky možnosť fotiť vojvodkyňu Kate s jej deťmi, prezradil podrobnosti o ich vzťahu v rozhovore pre magazín. Charlotte svoju mamu nielen obdivuje, ale je jej aj veľmi podobná.

„Princezná Charlotte je svojimi spôsobmi veľmi podobná svojej mame a je vidieť, že ju veľmi obdivuje“

– vyznal sa kráľovský fotograf.

Princezná Charlotte napodobňuje správanie vojvodkyne Kate.
Foto: shutterstock/PhotoFires

POZRITE TIEŽ AJ: Kráľ Karol III rezignuje na jednu zo svojich funkcií. Neuveríte, komu to zveril!

Princezná Charlotte napodobňuje vojvodkyňu Kate

Počas mnohých verejných vystúpení sa princezná Charlotte ukázala ako mimoriadne zrelá osoba na svoj vek. Veľakrát ju bolo vidieť, ako niečo vysvetľuje svojim bratom alebo im dokonca prednáša. „

„Zdá sa, že Charlotte dbá na to, aby jej bratia dodržiavali protokol a robili to, čo sa od nich očakáva. Učí sa to od oboch rodičov, no zdá sa, že svojich súrodencov má ako matku“

– dodal Robert Jobson v rozhovore pre magazín pred premiérou životopisného filmu venovanému vojvodkyni Kate.

Vydanie publikácie je naplánované na august tohto roku.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Prelom v kráľovskej rodine? Princ William a vojvodkyňa Kate môžu zmeniť históriu

Vieme, kedy sa vojvodkyňa Kate môže opäť objaviť na verejnosti. Kráľovský odborník udal dátum

The post Rakovina vojvodkyne Kate ovplyvnila správanie jej dcéry. Princezná Charlotte sa zmenila appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj