Skip to content
Menu
Menu

S ktorou ženou trávi Marek Fašiang svoj čas?

Prečítať článok

26.04.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram.com/marekfasiang/).

Obľúbený herec z Oteckov, Marek Fašiang, ktorý je dokonca aj moderátorom, sa rozišiel s krásnou modelkou Teréziou Bizíkovou ešte na jeseň roku 2023. Tvorili spolu pár 5 dlhých rokov. Neskôr sa však ich vzťah rozpadol. Veľkú krízu neporazili ani napriek malej rozkošnej dcére. Je v Marekovom života iná žena?

S ktorou ženou trávi Marek Fašiang svoj čas?
Foto: instagram.com/marekfasiang/

Prečo si Marek Fašiang a Terézia Bizíková dali zbohom?

Zatiaľ nikto nevie presný dôvod a príčinu ich rozchodu, povráva sa však, že je za tým to, že si už nerozumeli a vzťah prestal fungovať. Neskôr bývali oddelene a stretávali sa len kvôli dcérke a iba kvôli nej komunikovali. Bolo to pre nich nesmierne ťažké a bolestivé obdobie, no zdá sa, že sa už z toho pomaly dostávajú.

Terézia bola výrazne mladšia, až o 13 rokov od Mareka. To však pravdepodobne problémom nebolo. Marek je zatiaľ sám, ale stále rád chodí do spoločnosti. Zabáva sa na tom, keď sa ho novinári spýtajú, či niekoho má. Stále tvrdí, že o tom by musel vedieť najprv on sám.

„Našťastie vychádzame úplne normálne, nielen kvôli malej, ale myslím si, že strašne veľa pekného sme spolu zažili“

– priznal Fašiang v rozhovore pre týždenník Báječná Žena v januári tohto roku. 

POZRITE TIEŽ AJ: Šok: Andrej Babiš sa rozvádza s krásnou manželkou Monikou

Marek Fašiang zostal sám

Zdalo sa, že ich láska je ako z filmu, dokonca sa im podarilo počať dcérku Olíviu. Opak bol však pravdou, ich vzťah neskôr začal poriadne škrípať. Pre oboch to bolo veľmi ťažké a Marek sa k tomu nechcel vyjadrovať. Tvrdil, že to je výlučne ich súkromná vec a novinári sa nemajú do toho starať.

Počas zimy sa špekulovalo o tom, že Marek si našiel novú známosť. Ukázal sa po boku s pár ženami. Opak bol však pravdou. Marek doposiaľ netvorí pár oficiálne so žiadnou dámou. Venuje svoj čas naplno práci, herectvu a je poriadne rozlietaný.

V jeho srdci je len jedna

V Markovom srdci je len jeho dcérka Olívia, ktorú nadovšetko miluje a aj napriek časovej vyťaženosti je s ňou stále, keď má voľný čas. Venuje sa iba Olívii a v jeho živote nie je miesto zatiaľ pre nikoho iného. Šťastný otecko si užíva s ňou všetok svoj čas.

„Človek, kým nemá vlastné dieťa, možno ani netuší, že mu v živote niečo chýba. Do prdele, ako som ja mohol celý život žiť bez tohto?“

– povedal s úsmevom pre ten istý týždenník.

V spoločnosti ho sprevádzajú mama so sestrou, jeho najbližšie a najmilovanejšie osoby. Dokonca ho sprevádzali aj na odovzdávaní prestížneho ocenenia Krištáľové krídlo, ktoré sa uskutočnilo pred mesiacom. Marek sa zdal byť šťastný a vysmiaty. Rozchodové chmáry mu už asi vrásky nerobia.

Marek Fašiang a Terézia Bizíková.
Foto: instagram.com/marekfasiang/

Marek Fašiang.
Foto: instagram.com/marekfasiang/

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Ťažko chorý športovec bol pripravený vykonať eutanáziu, no postup ZRUŠIL. Presvedčila ho dôležitá správa od manželky

Zomrel podnikateľ a mediálny mág Fedor Flašík. Vo veku 66 rokov prehral boj s rakovinou

The post S ktorou ženou trávi Marek Fašiang svoj čas? appeared first on Vášeň v tebe.