Skip to content
Menu
Menu

S nimi zabudnete na svoje trápenia. Znamenia zverokruhu, ktoré sa dostali do exkluzívneho zoznamu astrológov

Prečítať článok

12.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Chay_Tee).

Ak ich máte za priateľov, dobrých známych, partnerov, môžete sa pokojne nazvať šťastnými. Nikto nemá takú pozitívnu energiu ako oni. Práve s nimi si môžeme dobiť baterky, zabudnúť na svoje trápenia, cítiť sa pochopení, cítiť sa v bezpečí. Astrológovia poukazujú na tri znamenia zverokruhu, vďaka ktorým má život rôzne farby.

Priťahujú šťastie a pocit bezpečia. Znamenia zverokruhu, vďaka ktorým má život rôzne farby
Foto: shutterstock/Chay_Tee

Kozorožec – vek, na tom nezáleží

Kozorožci sú ambiciózne šelmy. Vždy dosiahnu svoje ciele, aj keď to znamená veľa bezsenných nocí. A pre mnohých sa práve vďaka tomu zdajú byť neprístupní, seriózni a držiaci sa svojich zásad. Každý, kto sa nezoznámi s Kozorožcom, o veľa prichádza. Určite krásnu energiu, verného priateľa, dobrého poslucháča a úprimnosť. Netreba zabúdať ani na bláznovstvo, ktoré sa v tomto vzťahu vždy objaví. Pre Kozorožcov nie je vek žiadnou hranicou. Skvele si rozumejú s tými, ktorí sú mladší ako oni, dávajú im cenné rady do života, tancujú na párty alebo trénujú v posilňovni. Kozorožci milujú život a chcú tým nakaziť aj všetkých okolo seba.

Blíženci – keď potrebujete porozumenie a šialenstvo

Niekedy môžu byť nepredvídateľní. Možno nedokážu všetko posypať práškovým cukrom, ale práve to je na nich krásne. Jedinečnosť, úprimnosť a kreativita. Pri tomto znamení nuda neprichádza do úvahy. Je to znamenie zverokruhu, ktoré dokáže dokonale vycítiť, čo jeho blízki potrebujú.

Poslucháč? Tu máte. Dobrá párty? Chystá sa nájsť koncert, ktorý sa bude páčiť všetkým. Pokoj a kontakt s prírodou? Stačí povedať slovo a o niekoľko hodín už máte pripravenú rezerváciu s celým itinerárom výletu. Ešte jednu vec treba zdôrazniť. Blíženci nie sú pre každého. Je to znamenie zverokruhu, ktoré k zoznámeniam pristupuje opatrne. Len málokto pocíti jeho skutočnú, pozitívnu silu a môže sa označiť za šťastlivca.

S kým si môžete dobiť baterky, zabudnúť na svoje trápenia a cítiť sa pochopení?
Foto: shutterstock/Bignai

Býk – keď potrebujete pokoj v duši

Najlepší manžel, najlepšia manželka. Ideálny partner na dlhé roky – to astrológovia často hovoria o Býkovi. Na tomto znamení zverokruhu je niečo výnimočné. Niečo, čo dokáže upokojiť, pritúliť a ovládať aj bláznivého Blíženca. A to bez zbytočných gest či dlhých rečí. Býci sú vyrovnaní. Nekričia, ale každú situáciu zachraňujú pokojným prístupom. Z ich očí žiari dobrota, o ktorú sa chcú podeliť. Pre mnohých je pobyt v ich spoločnosti liekom na mnohé neduhy. Býci nepredstierajú, nemajú to ani za potrebu. Vstúpia do miestnosti a okamžite pocítia dobrú energiu.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Klinčeky pre Barana, šalvia pre Strelca. Šťastné bylinky pre každé znamenie zverokruhu

Znamenia zverokruhu, ktoré sa dožívajú vysokého veku. Ste na zozname?

The post S nimi zabudnete na svoje trápenia. Znamenia zverokruhu, ktoré sa dostali do exkluzívneho zoznamu astrológov appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj