Skip to content
Menu
Menu

Štvorfarebný test. V jednej z nich je ukrytá pravda o vás

Prečítať článok

20.05.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/volte).

Máte pred sebou štyri farby – oranžovú, zlatú, zelenú a modrú. Každá predstavuje iné osobnostné črty. Vyberte si jednu z nich a možno sa o sebe dozviete niečo nové. Nevidíte medzi farbami, ktoré sme uviedli, svoju obľúbenú? Tentoraz nejde o ňu, tentoraz je výber obmedzený. Vyberte si jednu farbu, ku ktorej máte najbližšie.

Foto: shutterstock/volte

Psychotest – ak ste si vybrali oranžovú

Vybrali ste si oranžovú? Je to najžiarivejšia farba z tejto partie a to isté možno povedať o vás.
Ste energický, spontánny, akčný človek, odvážny a dobrodružný. Radi vystupujete zo svojej komfortnej zóny, riskujete, súťažíte a zároveň ste stredobodom pozornosti. Rýchlo odhalíte príležitosti a premeníte ich na úspech. Žijete okamihom, ste optimista. Máte pocit, že vás nič nemôže zlomiť.

Nemáte radi, keď sa vás niekto snaží obmedzovať alebo vnucovať svoj názor. Keď zasiahne kríza, nájdete palivo, ktoré vás podrží a prekonáva ťažkosti. Ľudia okolo vás oceňujú vašu spontánnosť, sú ohromení vaším spôsobom bytia a vašimi početnými záujmami. Infikujete ich dobrou energiou.

Test osobnosti – ak ste si vybrali zlatú farbu

Je zlatá vaša farba? Overme si, či ste „zlatý“ človek. Ste človek, ktorý si váži pravidlá, stabilitu a poriadok. Vážite si aj čas, a tak ho neplytváte neproduktívnymi činnosťami. Snažíte sa byť považovaný za spoľahlivého človeka, niekoho, na koho sa môžete vždy a všade spoľahnúť. Radi pomáhate, chcete sa cítiť užitoční. Žijete usporiadaný a usporiadaný život.

Žijete podľa stanoveného harmonogramu, ste organizovaní, dochvíľni, poslušní, zodpovední a oddaní. Svoje záväzky beriete vážne. Sústredíte sa na dosiahnutie svojich cieľov. Chcete byť pripravení na budúcnosť. Ste jedným z tých, ktorí najprv musia vec dokončiť, urobiť to, čo musíte, a potom sa venovať iba odpočinku. Tradície a rodina sú pre vás dôležité. Snažíte sa poskytnúť svojim blízkym to najlepšie.

Psychotest – ak ste si vybrali zelenú

Zelená je najbežnejšia farba v prírode. V psychológii je považovaná za upokojujúcu, relaxačnú a stres odbúravajúcu farbu. Čo hovorí o človeku, ktorý si ho vybral?

Ak ste si vybrali zelenú, ste analytický charakter. Ste človek, ktorý skúma, je zvedavý, často rozmýšľa inak ako ostatní a má intuíciu. Vnímaš veci zo širšej perspektívy a zvyčajne hľadáš nové súvislosti a súvislosti. Pravidelná intelektuálna stimulácia je pre vás dôležitá, máte radi zaujímavé diskusie. Vaša práca má tendenciu sa zhodovať s vašimi záujmami alebo koníčkami.

Ste angažovaný zamestnanec a máte veľa zábavy s novými projektmi. Zároveň nemáte radi, keď sa vás s nimi niekto snaží zmiasť alebo sa príliš veľa pýta, čím dáva najavo pochybnosti o ich účinkoch. Máte pre ne nápad a ste presvedčení, že budú mať úspech. Ste riešiteľom problémov ako nikto iný a pred prijatím rozhodnutia dôkladne analyzujete situáciu. Máte radi poriadok, no musíte pamätať aj na to, že život je plný nepredvídaných situácií a neustálych zmien.

Test osobnosti – ak ste zvolili modrú

Ľudia, ktorí si vyberú modrú, sú mimoriadne spoločenskí ľudia. Radi sú súčasťou veľkých skupín. Rodina, priatelia, partner – tí sú pre nich na prvom mieste. Ak ste si zvolili aj modrú, ste empatický človek s množstvom súcitu s ostatnými. Radi vypočujete a pomôžete. Ste ochotný spolupracovať s ostatnými pre spoločné dobro.

Veľmi si ceníte čestnosť, láskavosť a čestnosť. Snívate o mieri okolo vás a o tom, aby boli všetci šťastní. V živote sa riadite emóciami, neanalyzujete ako ostatní. Otvorene hovoríte o svojich pocitoch a to isté očakávate od ostatných. Si skutočný, nepredstieraš, že si niekto.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Test osobnosti. Vyberte si dvere a zistíte, čomu budete v blízkej budúcnosti čeliť

Psychotest: Vyberte si sveter a zistite svoje najväčšie slabiny

The post Štvorfarebný test. V jednej z nich je ukrytá pravda o vás appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj