Skip to content
Menu
Menu

Svoje oči skrýva za riasy ako záclony. Odstránila a ukázala, ako vyzerá bez nich. „Oveľa lepšie“

Prečítať článok

2.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: TikTok/@milliehazelgrave27).

Dlhé, veľmi husté a oči zakrývajúce umelé mihalnice sú ochrannou známkou Millie Hazelgrave a na TikToku sa stali veľmi populárnymi. V tomto vzhľade ju najčastejšie vídať na internete, ale pred časom si opäť odstránila riasy a ukázala, ako vyzerá bez nich. Internetoví používatelia sa nevedia zbaviť obdivu: „Aká si prirodzene krásna“.

Dlhé, veľmi husté a oči zakrývajúce umelé mihalnice sú ochrannou známkou Millie Hazelgrave
Foto: TikTok/@milliehazelgrave27

Millie Hazelgrave je známa svojimi videami, v ktorých sa ukazuje silno nalíčená. Na TikToku už nazbierala viac ako 99 000 sledovateľov a viac ako 2 milióny lajkov. Popularitu na internete jej priniesli jej dlhé a veľmi husté umelé mihalnice, ktoré údajne nosí každý deň. Z času na čas sa Millie na svojom profile ukáže v prirodzenom vzhľade, čím zakaždým prekvapí internetových používateľov.

Nosí umelé riasy, ktoré jej zakrývajú oči. A ako vyzerá bez nich?

Kvôli silnému líčeniu Millie Hazelgrave pravidelne čelí rôznym, často nie veľmi príjemným poznámkam na svoj vzhľad. Nevadí jej to však a niekedy na hecovanie reaguje tým, že sa ukáže bez nalíčených rias. Tak to bolo aj v prípade jedného z videí, ktoré nedávno zdieľala.

Tikokerka zverejnila krátke video, v ktorom sa najprv jemne nalíčila s prirodzenými mihalnicami a potom s nalepenými. „Je taká falošná. Ako? Nosím mihalnice a to je všetko, prestaňte sa hecovať“. – napísala k videu a citovala ukážku komentára. Pod príspevkom nechýbali komentáre od nadšených používateliek a používateľov internetu:

„Aká si prirodzene krásna!“
„Vyzeráš nádherne aj bez mihalníc“
„Bez nich vyzeráš oveľa lepšie“

Nosí obrovské umelé riasy a hovorí: „Som prirodzene pekná“

Nie je to prvýkrát, čo sa tiktekerka takto ukázala. Už minulý rok mali jej pozorovatelia možnosť vidieť, ako Millie vyzerá bez umelých rias. Vtedy obdivovali jej oči, ktoré sú zvyčajne skryté za nalepenými riasami. „Keď dievča povie: Bože, nikdy by som nemohla nosiť toľko make-upu. Dievča, ja som prirodzene pekná,“ – napísala k videu a pod príspevkom sa jej začali sypať komplimenty:

„Ó môj bože! Prosím, vyhoď tie riasy – tvoje oči sú úžasné“
„Tvoje oči sú doslova úžasné, neskrývaj ich za riasy“
„Omg, bez mejkapu si oveľa lepšia“

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Má 51 rokov, no ľudia jej odhadujú 30. Prezradila svoje tajomstvá, ako zostať mladá

77-ročná nevesta si zvolila neštandardný svadobný kostým a ohromila svet. „Aká je krásna“

The post Svoje oči skrýva za riasy ako záclony. Odstránila a ukázala, ako vyzerá bez nich. „Oveľa lepšie“ appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj