Skip to content
Menu
Menu

Táto šťava je najlepším liekom na tmavé kruhy pod očami. Ponorte a naneste. Bude to ako pobyt v SPA

Prečítať článok

22.04.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock.com/Marina Demeshko).

Tmavé kruhy pod očami sú problémom, s ktorým bojuje mnoho žien. Ako tomu rýchlo a efektívne čeliť? Osvedčené, lacné domáce opravné prostriedky prídu na záchranu. Sú účinné a fungujú rýchlo.

Tmavé kruhy pod očami sú problémom, s ktorým bojuje mnoho žien.
Foto: shutterstock.com/Marina Demeshko

Zle ste sa vyspali alebo ste len unavení? Pravdepodobne tiež bojujete s problémom tmavých kruhov pod očami, ktoré len umocňujú efekt a hneď je na nich vidieť, že ste toho veľa nenaspali. Ako sa ich zbaviť doma? Vyskúšajte obľúbený nápoj.

Ako sa rýchlo zbaviť tmavých kruhov pod očami? Využite chlad

Najjednoduchší a najrýchlejší spôsob ako sa zbaviť ranných opuchov a tmavých kruhov pod očami je masáž chladom. Nepotrebujete žiadne prepychové prístroje ani ingrediencie, pretože vám stačia obyčajné kocky ľadu. Jemne ich priložte na pokožku a krúživými pohybmi masírujte 3 minúty.

Nemusíte sa obmedzovať len na oblasť okolo očí, pretože je to ideálne na celú tvár. Okamžite sa vaša pokožka napne a osvieži. Na bezsennú noc sa zabudne. Pre jednoduchšiu verziu bude perfektný plátok chladenej zelenej uhorky. Umiestnite ho pod oči a držte ho niekoľko minút.

Čo neutralizuje tmavé kruhy pod očami? Siahnite po lahodnom moku

Chlad nie je jediný spôsob, ako účinne bojovať proti opuchu tváre. Namiesto toho sa oplatí použiť pomarančové obklady, ktoré si pripravíte z obyčajnej šťavy. Samozrejme, najlepšie je, ak je čerstvo vylisovaná, aj keď, samozrejme, poslúži aj kupovaná v obchode, pokiaľ má jednoduché a dobré zloženie.

Nalejte malé množstvo nápoja do pohára a pridajte doslova 2-3 kvapky kozmetického glycerínu. Môžete si ho kúpiť vo väčšine drogérií od 3 do 7 EUR. Najprv si urobte test na alergiu. Ak je všetko v poriadku, zmiešajte oba produkty, potom ponorte vatový tampón do roztoku a utrite oblasť pod očami.

Pre ešte lepší efekt naneste na citlivú oblasť a nechajte pôsobiť asi 10 minút. Používajte nie viac ako dvakrát týždenne. Potom odstráňte a naneste svoj obľúbený krém. Tmavé kruhy zmiznú ako mávnutím čarovného prútika.

Čo naznačujú tmavé kruhy pod očami? Nie vždy je to prejav únavy

Je potrebné pripomenúť, že tmavé kruhy a opuchy pod očami nemusia byť len estetickým problémom, ale aj signálom, že sa v našom tele deje niečo zlé. Preto, ak sa príznaky začali náhle alebo sa výrazne zhoršili, navštívte najskôr lekára.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Ako schudnúť 5 kg z brucha? Počítajte do 10 a opakujte 12-krát. Nevšimnete si, keď pneumatika „sfukne“

Popraskané kapiláry zmiznú. Moja mama ich prekonala pomocou pokladu, ktorý máme v kuchyni

The post Táto šťava je najlepším liekom na tmavé kruhy pod očami. Ponorte a naneste. Bude to ako pobyt v SPA appeared first on Vášeň v tebe.