Skip to content
Menu
Menu

Upratuje, varí, perie, ale jej manžel tvrdí, že „nič nerobí“. Dala mu lekciu. „Rozveď sa s ním“

Prečítať článok

11.6.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: TikTok/@lindsaydonnelly2).

Jedna používateľka TikToku sa rozhodla dať svojmu manželovi lekciu po tom, čo sa od neho dozvedela, že doma nič nerobí. „Dva dni som naozaj nič nerobila,“ – vysvetlila pod zverejneným videom a ukázala výsledky experimentu, ktoré sa objavili veľmi rýchlo. „Pre tohto muža by som už nikdy nič neurobila. Neváži si vás, správa sa k vám ako k bezplatnej pomoci,“ napísali rozhorčení používatelia internetu.

Jedna používateľka TikToku sa rozhodla dať svojmu manželovi lekciu po tom, čo sa od neho dozvedela, že doma nič nerobí.
Foto: TikTok/@lindsaydonnelly2

Lindsay Donelly je influencerka a profesionálne vedie marketingové kampane v sociálnych médiách. Na TikToku ju sleduje viac ako 20 000 ľudí. V súkromí je Lindsay tiež manželkou a matkou. Ako sa dá vyčítať zo spomínaného videa, zvyčajne na ňu padajú všetky domáce povinnosti: pranie, upratovanie, varenie, pomoc deťom s vyučovaním atď.

K natočeniu videa ju „inšpirovala“ nepríjemná poznámka jej manžela, že Lindsay „doma nič nerobí“. Žena sa teda rozhodla ukázať svojmu partnerovi, ako by vyzeral ich život, keby bol uvedený výrok pravdivý. „Takže dva dni som v domácnosti naozaj nič nerobila,“ – znie popis k jej videu, ktoré zverejnila na TikTok minulý rok.

Je mamou a stará sa o domácnosť. Od svojho manžela sa dozvedela, že nič nerobí

Lindsay potom ukázala zábery svojho domu, ktorý vyzeral, akoby ním prešlo tornádo. Špinavý riad nahromadený v dreze, ponechaný na kuchynskej linke a takmer na všetkých povrchoch v celom dome, špinavé oblečenie na podlahe v kúpeľni a vysypané z koša na bielizeň, detské hračky rozhádzané doslova všade. Jedným slovom: chaos.

Trvalo to dva dni. Potom sa tiktekerka rozhodla odísť s kamarátkami na dámsku jazdu a nechala manžela s povinnosťami, ktorým musí čeliť každý deň. Používatelia internetu umierali zvedavosťou, či muž naozaj pochopí, koľko práce a úsilia si vyžaduje udržiavanie čistoty v domácnosti. Virálne video si pozrelo viac ako 20 miliónov ľudí.

„Aj tak neuvidí rozdiel. Prešla som si tým istým. Už som rozvedená,“ – vyznala sa jedna žena pod videom. „Tomu môjmu tiež nevadí ten neporiadok,“ – dodala ďalšia komentátorka. „Dúfam, že mu to dalo podnet na zamyslenie,“ – znel ďalší komentár. „Dva dni bez upratovania? U mňa to tak vyzerá, keď pol dňa neukladam,“ „Najlepší spôsob, odporúčam. Najmä ten výlet,“ – pridali ďalší používatelia TikToku.

Používatelia internetu boli pobúrení. „Nerešpektuje vás“

Video však vyvolalo oveľa búrlivejšie reakcie. Niektorí komentátori Lindsay radili, aby sa od svojho partnera čo najskôr oddelila. „Rozvodové papiere by som tak poctivo zabalila,“ – napísala jedna z nich.

„Pre tohto muža by som už nikdy nič neurobila. Neváži si ťa, správa sa k tebe ako k bezplatnej pomoci“
„Pripomenula som si, že byť single je úplne v poriadku“
„Rozveď sa s ním, drahá“
„Zaslúžiš si niečo lepšie“

čítame vo vybraných komentároch

Video vzbudilo taký záujem, že sa autorka rozhodla uverejniť vysvetľujúce video. Dodala, že jej manžel pochopil životnú lekciu, ktorú mu chcela dať, ospravedlnil sa za svoje zraňujúce slová a sľúbil, že sa polepší. Žena vysvetlila, že hoci – ako v každom vzťahu – medzi nimi dochádza ku konfliktom, sú šťastný manželský pár a jej manžel je dobrý partner aj otec.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Svojmu bábätku dala meno po reštaurácii s morskými plodmi. „Milujeme toto meno“

Delí ich 20 rokov. Po 6 rokoch vzťahu sa ich ľudia stále pýtajú jednu otázku. „Som trochu starší“

The post Upratuje, varí, perie, ale jej manžel tvrdí, že „nič nerobí“. Dala mu lekciu. „Rozveď sa s ním“ appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj