Skip to content
Menu
Menu

Už je to isté: Princ Harry sa po príchode do Londýna NESTRETNE so svojím otcom! „Kráľ bude zaneprázdnený“

Prečítať článok

30.04.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: Shutterstock.com/bibiphoto shutterstock/ACHPF).

Princ Harry je už niekoľko rokov v spore so svojím bratom. Zdá sa, že ani jeho vzťah s otcom nie je ani zďaleka dobrý. Počas cesty Sussexu do vlasti sa páni nestretnú.

Princ Harry sa po príchode do Londýna NESTRETNE so svojím otcom!
Foto: Shutterstock.com/bibiphoto shutterstock/ACHPF

Princ Harry takmer vždy vzbudzoval veľa kontroverzií. V ranej mladosti bol hrdinom mnohých škandálov, ku ktorým sa po rokoch vrátil vo svojej autobiografii. Zdalo sa, že svadba s Meghan Markle a založenie rodiny s ňou bude koniec hitov v jeho živote, no stal sa opak. Pár opustil kráľovský dvor a teraz žije v zámorí.

Princ Harry sa každý deň vráti do Londýna

Keďže nastal tzv. „Megxit“, Harry a jeho manželka nemajú s princom Williamom a vojvodkyňou Kate práve najlepší vzťah. O chorobe Kate Middleton sa dozvedeli až z médií. O jej chorobe či uzdravení kráľa Karola, ktorý tiež bojuje s rakovinou, zrejme nedostávajú žiadne nové správy.

Je pravda, že princ Harry sa po diagnóze už stretol so svojím otcom, no ich rozhovor mal trvať len 45 minút. Teraz to už dlhšie nepotrvá, pretože napriek návšteve manžela Meghan v Anglicku sa páni neplánujú stretnúť.

V deň, keď Harry príde do Londýna na bohoslužbu, bude mať však Karol svoju týždennú audienciu u premiéra.
Foto: shutterstock/photocosmos1

POZRITE TIEŽ AJ: Vojvodkyňa Kate a princ William oslavujú 13. výročie svadby. Nešťastná fotka? Používatelia internetu boli pobúrení. „Skoro som omdlela“

Princ Harry je v konflikte so svojím otcom

Britské médiá však uvádzajú, že Harryho opätovné stretnutie s otcom sa zdá byť nepravdepodobné. Zdroj The Telegraph tvrdí, že panovník je „dosť zaneprázdnený“, pretože sa vracia k verejným povinnostiam.

V deň, keď Harry príde do Londýna na bohoslužbu, bude mať Karol svoju týždennú audienciu u premiéra. Pravdepodobne sa objaví aj na prvej z každoročných záhradných párty Buckinghamského paláca. Novinári predpovedajú, že kráľ má v kalendári aj množstvo ďalších stretnutí.

Harry preto zažije osamelý čas vo svojom rodnom meste. Lebo asi nikto nepredpokladá, že by sa stretol s bratom a švagrinou. Aj keď sa občas šušká o tom, že sa ich vzťah zlepšuje, samotný fakt, že sa Harry o Kateinej chorobe dozvedel z médií, naznačuje, že so svojím bratom nemá denný kontakt.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Princ Harry požadoval špeciálnu ochranu. Teraz musí zaplatiť celý majetok

Tajomstvo svadby vojvodkyne Kate a princa Williama. Pravda o torte vyšla najavo až po rokoch

The post Už je to isté: Princ Harry sa po príchode do Londýna NESTRETNE so svojím otcom! „Kráľ bude zaneprázdnený“ appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj