Skip to content
Menu
Menu

Vďaka tomuto účesu si už nikdy nebudete musieť upravovať vlasy. Ofina Jane Birkin je hitom jari

Prečítať článok

30.4.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Kzenon).

Jane Birkin sa preslávila v 60. rokoch 20. storočia a dodnes je považovaná za nespornú ikonu sveta módy. Nie je to len jej božský styling, ktorý sa stal nezabudnuteľným pre milovníkov univerzálneho. Predovšetkým jednoduchá, nenápadná ofina sa stala ambasádorkou ženskosti a teraz je označovaná za najmodernejší účes na jar 2024.

Ofina Jane Birkin je hitom jari.
Foto: shutterstock/Kzenon

Taška Birkin však nie je jediným odkazom Jane Brikin. Jej ofina – dokonalá vo forme a mimoriadne sexi – tiež potešila svet svojou všestrannosťou.

Účesy s ofinou 2024. Ofina Birkin pre ženy, ktoré si cenia dokonalosť

Parížsky štýl bol vždy považovaný za hodný napodobňovania, takže o to viac poteší oznámenie, že ofina Birkin sa k nemu dokonale hodí – nuž, veď jej dala meno samotná Jane Birkin! Pre ofinu, vytiahnutú priamo zo 60. rokov minulého storočia, je charakteristický takzvaný „tupý“ strih. Nie je taká hustá ako klasický rovný strih, takže je ideálnou voľbou aj pre laických kaderníkov. Navyše tu nemáme žiadne obmedzenia, pokiaľ ide o jej dĺžku. Existujú verzie nad aj pod úrovňou obočia. Efekt, ktorý chceme dosiahnuť, by mal vyvolávať dojem akejsi nedbalosti. Chceme vyzerať, akoby sme na dosiahnutie dokonalého, sexi vzhľadu, ktorý by pokojne mohol skončiť na obálke módneho časopisu, nevynaložili ani najmenšie úsilie.

Účesy pre krátke vlasy aj pre dlhé. Ako si upraviť ofinu Jane Birkin?

Ako sme už spomenuli, podstatou ofiny Birkin je, že ju netreba upravovať. Ak však chcete dosiahnuť špecifický efekt, môžete sa inšpirovať celebritami, ktoré sa už pre tento typ strihu rozhodli. Pozrite si Ann Hathaway vo filme Diabol nosí Pradu, Jenny Ortega alebo Lily Collins. Dokonalosť tohto účesu spočíva v jeho jednoduchosti.

Ak chcete vyzerať čo najviac ako Jane Birkin, noste ofinu s rozpustenými vlasmi. Rovnako výnimočne však vyzerá aj s účesom. Nízky, rozstrapatený drdol, parížsky účes, vysoký chvost ako Paris Hilton – možností je nekonečne veľa.

Treba však spomenúť, že hoci je birkin bangs pomerne univerzálna, najlepšie vyzerá na rovných, jemných vlasoch. Ak ide o kučeravé alebo vlnité pramene, možno bude potrebné ofinu upraviť fénom.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Bude to váš máj! Vyberte si tento módny strih a zmena účesu prekvapí všetkých prítomných

Tieto účesy budú kraľovať v roku 2024. Sú neuveriteľne elegantné a ľahko sa upravujú

The post Vďaka tomuto účesu si už nikdy nebudete musieť upravovať vlasy. Ofina Jane Birkin je hitom jari appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj