Skip to content
Menu
Menu

Už nie francúzska manikúra. Teraz vládne originálne zdobenie a dobylo svet manikúry

Prečítať článok

27.4.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Oleksandr Nagaiets).

Francúzska manikúra je rozhodne nadčasovou klasikou, ktorá už roky nevychádza z módy. Túto sezónu sa však rozhodnite pre výrazné zdobenie vo výrazných farbách. Tento typ manikúry dodáva punc originality. Navyše je dokonale trendy.

Aká manikúra bude hitom tejto sezóny?
Foto: shutterstock/Oleksandr Nagaiets

Pre mnohé ženy sú upravené nechty dôležitou súčasťou ich imidžu. Už mnoho rokov je trendom nadčasová francúzska manikúra, ktorá vyzerá vkusne a nápadne. Túto sezónu sa však ženy zbláznili do originálneho zdobenia. Tu sú najmodernejšie návrhy na jar a leto.

Nový trend vo svete manikúry. Skvelá voľba na teplejšie dni

Ženy, ktoré oceňujú originálne zdobenie, poteší, že medzi novými trendmi vo svete manikúry sa objavila novinka plná farieb. Manikúru „inky nails“ si už zamilovalo mnoho žien. Pripomína rozliaty atrament, ktorý vyzerá zaujímavo v akomkoľvek odtieni.

Manikúra „inky nails“ je hitom tejto sezóny. Vyzerá zaujímavo v akejkoľvek dĺžke

Hoci tento typ manikúry vyzerá zaujímavo v klasických farbách, v jarnej a letnej sezóne sa oplatí vyberať farby. Táto manikúra pôsobí efektne v kombinácii s pastelovými a intenzívnymi neónovými farbami. A nemusíte sa obávať dĺžky nechtov, pretože wow efekt je zaručený na krátkych aj dlhých nechtoch!

Manikúra v štýle „aurora nails“ je zaujímavou možnosťou nielen na jar

Zaujímavou voľbou môže byť aj manikúra v štýle „aurora“. Vytvára dojem hladkého listu alebo dokonca polárnej žiary. Tento efekt vyzerá najlepšie na klasickom podklade alebo minimalistickej béžovej farbe, ale rovnako zaujímavo bude vyzerať aj v kombinácii s pastelovými farbami. Manikúra je natoľko univerzálna, že sa dobre hodí aj na jemné vzory.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Zabudnite na dlhé špicaté nechty. Toto je najmodernejší tvar nechtov v roku 2024. Hodí sa na každú ruku

Tento typ nechtov bude hitom jari 2024. Najmódnejší tvar, opticky zoštíhľujúci ruky

The post Už nie francúzska manikúra. Teraz vládne originálne zdobenie a dobylo svet manikúry appeared first on Vášeň v tebe.