Skip to content
Menu
Menu

Veľká rana pre princa Harryho a Meghan Markle. Kráľ Karol a princ William chcú urobiť radikálny krok

Prečítať článok

24.05.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: snímka obrazovky youtube.com/@royalchannel shutterstock/I T S).

Vzťah princa Harryho s bratom a otcom nie je najlepší. Prebiehajú diskusie o zbavení titulov Sussexov.

Princ Harry a Meghan prídu o tituly?!
Foto: snímka obrazovky youtube.com/@royalchannel shutterstock/I T S

Posledné mesiace boli pre kráľovskú rodinu mimoriadne ťažké. Vo februári sme sa dozvedeli, že rakovinou trpí kráľ Karol III. V marci vojvodkyňa Kate oznámila, že s rakovinou bojuje aj ona. Zdravotné problémy členov kráľovskej rodiny nezlepšili ich vzťah s princom Harrym. V roku 2020 odišiel brat princa Williama s Meghan Markle do Spojených štátov, pričom odstúpil z oficiálnych funkcií v kráľovskej rodine.

Syn a nevesta panovníka Karola III. dodnes držia tituly vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu. Predikát Jeho a Jej kráľovská výsosť však už nepoužívajú. Zmení sa to čoskoro?

Urobia kráľ Karol III a princ William dôležité rozhodnutie týkajúce sa ich titulov? Vec je komplikovaná

Tom Quinn, expert na kráľovskú rodinu, nedávno poskytol rozhovor pre „The Mirror„. Hovoril o tom, čo plánuje monarcha Karol III a princ William.

„Kráľ Karol a princ William viedli dlhé diskusie o zbavení Meghan a Harryho kráľovských titulov, ale obávajú sa, že by sa to obrátilo a situáciu by to ešte zhoršilo.“

– prezradil odborník.

Quinn dodal, že takýto radikálny krok by mohol spustiť lavínu zbytočných komentárov.

„Posledná vec, ktorú chcú, je dať renegátskej kráľovskej rodine niečo iné, na čo sa môžu sťažovať. William a jeho otec vedia, že aj bez svojich kráľovských titulov by Meghan a Harry pokračovali v cestovaní po svete, ako keby boli súčasťou monarchie, a väčšina ľudí na svete ich stále privíta.“

– prezradil pre „The Mirror“.

Princ Harry a Meghan Markle.
Foto: youtube.com/@MsMojo snímka obrazovky Netflix „Harry & Meghan“

POZRITE TIEŽ AJ: Kate Middleton na novom portréte. Na internete je búrka. „To nie je ona“

Princ Harry pricestoval do Veľkej Británie. S otcom sa nestretol

Princ Harry sa nedávno vrátil do svojej vlasti. Zúčastnil sa na oslave desiateho výročia založenia Invictus Games. Mnoho ľudí čakalo na zmierenie princa Harryho s kráľom Karolom III. Nakoniec sa otec a syn ani len nakrátko nestretli. Dôvod?

„V reakcii na početné otázky a pokračujúce špekulácie, či sa princ stretne so svojím otcom počas pobytu v Spojenom kráľovstve, to, žiaľ, nebude možné vzhľadom na úplný program Jeho Veličenstva. Princ očividne chápe nemožnosť preplánovať otcove záväzky a dúfa, že čoskoro sa s ním stretne“

– povedal hovorca princa Harryho.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Chce princ Harry využiť vojvodkyňu Kate? Takto zhodnotil jeho plán odborník

Princ William svoju návštevu na poslednú chvíľu zrušil. Bolo vydané oficiálne vyhlásenie

The post Veľká rana pre princa Harryho a Meghan Markle. Kráľ Karol a princ William chcú urobiť radikálny krok appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj