Skip to content
Menu
Menu

Merkúr vstupuje do znamenia Býka.  Pocítia to tri znamenia zverokruhu

Prečítať článok

24.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Subbotina Anna).

Merkúr je v astrológii planéta mysliteľov. Dňa 15. mája 2024 vstúpil do znamenia Býka. Čo to znamená pre všetky znamenia zverokruhu a čo pre tri konkrétne znamenia, ktoré budú týmto umiestnením Merkúra najviac ovplyvnené?

Merkúr v Býkovi ovplyvní tri znamenia zverokruhu. Čo môžete očakávať? 
Foto: shutterstock/Subbotina Anna

Planéta mysliteľov v Býkovi. Nová energia vo vesmíre od 15. mája

Merkúr je jednoducho analytické myslenie a praktický, logický prístup k životu, ktorý sa niekedy oplatí využiť. Už od 15. mája 2024 je táto planéta v znamení Býka, ktoré zasa vládne takmer celému mesiacu máj.

Práve teraz na nás vplýva energia tohto znamenia zverokruhu, ktoré bude čoskoro energizované ďalšími vibráciami Merkúra. Čo teda môžeme očakávať?

Ukazuje sa, že je to ideálny čas na to, aby sa každý sústredil na úlohy, ktoré sú náročné a vyžadujú si značnú dávku precíznosti a vytrvalosti.

Je to vhodný čas na to, aby ste si urobili poriadok vo svojich záležitostiach a stanovili si nové ciele, najmä pracovné.

Býk, Lev a Ryby by mali byť pripravení na zmenu

Energia Merkúra v Býkovi ovplyvní každého, ale tri znamenia zverokruhu pocítia túto energiu najsilnejšie. Sú to Býk, Ryby a Lev. Od 15. mája dostali narodení v znamení Býka príležitosť ukázať svetu svoje nápady. Nápady, na ktorých Býci už dlho pracujú.

V tomto období budú Býci tiež ochotnejší byť v centre pozornosti a vyjadrovať svoje potreby, túžby a názory na rôzne témy. Pre Býkov je to tiež vhodný čas na zmeny. Ak už dlho o niečom snívate – teraz to urobte.

Na druhej strane Ryby pocítia v tomto období nebývalý vzostup v oblasti komunikácie s ostatnými. Spoločenský život Rýb bude konečne prekvitať. Vďaka svojej otvorenosti novým ľuďom, rozhovorom s nimi, budú ľudia v znamení Rýb čeliť novým perspektívam a príležitostiam.

Veľké zmeny pre tri znamenia zverokruhu. 
Foto: shutterstock/Dzhulbee

Levy medzitým pocítia prílev energie súvisiacej s kariérou vďaka putovaniu Merkúra. Je to ideálny čas na získanie väčšej zodpovednosti, vedúcej pozície alebo príležitosti prevziať kormidlo pred veľkým podnikom.

Je možné, že počas uplynulých dvoch mesiacov, keď bol Merkúr v zóne zodpovednej za učenie, si vtedy Levy zdokonaľovali svoje schopnosti, ktoré teraz, keď sa Merkúr presunul do znamenia Býka, môžu uplatniť a presadiť sa na verejnosti prestížnejším spôsobom.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Šťastie ich neopúšťa a to všetko kvôli dátumu narodenia. Astrológia to objasňuje

Tieto znamenia zverokruhu môžu byť mrzuté. Vo všetkom hľadajú problém a je ťažké s nimi vychádzať

The post Merkúr vstupuje do znamenia Býka.  Pocítia to tri znamenia zverokruhu appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj