Skip to content
Menu
Menu

Vezmite si bublinkovú fóliu a zabaľte si ňou kolená. Ten, kto to vymyslel, je jednoducho génius.

Prečítať článok

3.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: Pixabay/stux).

Čo všetko môžete urobiť s bublinkovou fóliou? Ukazuje sa, že tento výrobok pôvodne určený na balenie sa môže hodiť pri mnohých činnostiach v domácnosti a na záhrade. Ušetrite peniaze a využite potenciál bublinkovej fólie kreatívnym spôsobom.

Čo všetko môžete urobiť s bublinkovou fóliou?
Foto: Pixabay/stux

Bublinková fólia, známa aj ako pukacia fólia, je jedným z najvšestrannejších a najuniverzálnejších baliacich výrobkov. Hoci sa najčastejšie spája s balením alebo ochranou predmetov počas prepravy, má mnoho ďalších využití. Zistite, ako často sa môže hodiť.

Bublinková fólia je v záhrade skutočnou spásou. Na čo ju používate?

Pravdepodobne nečakáte, že bublinková fólia môže byť skvelá na záhradkárčenie. V skutočnosti sa ukazuje, že ju možno použiť ako podložky pod kolená, ktoré zmierňujú tlak na naše kĺby. Stačí vziať dva hrubé pláty bublinkovej fólie a podložiť ich pod každé koleno. Fólia odpruží vaše kĺby, takže môžete zabudnúť na boľavé kolená pri sadení, pletí alebo iných podobných činnostiach.

Bublinková fólia je užitočná aj v domácnosti. Možno ju použiť ako podložku pod koberce, ktorá zabraňuje pošmyknutiu, alebo ako kryt okien, ktorý v zime znižuje prenikanie chladu.
Foto: shutterstock.com/agencies

Na čo sa dá použiť bublinková fólia? Ďalšie dômyselné spôsoby použitia

Bublinková fólia je užitočná aj v domácnosti. Možno ju použiť ako podložku pod koberce, ktorá zabraňuje pošmyknutiu, alebo ako kryt okien, ktorý v zime znižuje prenikanie chladu. Tento výrobok môže byť nepostrádateľný aj v kuchyni. Pri balení mäkkej zeleniny a ovocia možno výrazne predĺžiť ich trvanlivosť. Ušetríte tak nielen peniaze, ale aj potraviny. Okrem toho bublinková fólia uľahčuje otváranie akýchkoľvek nepoddajných nádob. Stačí ju jednoducho omotať okolo viečka a pevne zatočiť. Bubliny majú protišmykový účinok, čo znamená, že sa ľahko dostanete dovnútra nádoby bez toho, aby ste museli použiť nôž alebo otvárač.

A to nie je všetko. Ak bublinkovú fóliu stlačíte do guľôčky a vložíte ju do topánok, ľahko sa vyhnete nevzhľadnej deformácii a deformácii topánok. Dúfame teda, že keď nabudúce dostanete balík naplnený až po okraj bublinkovou fóliou, v žiadnom prípade ho nevyhodíte. Ak máte chuť, hlasujte v našej ankete nižšie.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Pod plachtu dajte bublinkovú fóliu. Znie to smiešne, ale hneď pocítite rozdiel

Na dno kvetináča položte kus bublinkovej fólie a zasypte ho zeminou. Jednoduchý, ale dômyselný trik!

The post Vezmite si bublinkovú fóliu a zabaľte si ňou kolená. Ten, kto to vymyslel, je jednoducho génius. appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj