Skip to content
Menu
Menu

Zuzana Čimová si prešla ťažkými chvíľami, teraz ukázala utajovaného priateľa

Prečítať článok

03.05.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram/cimovazuzana/).

Zuzana Čimová sa môže pochváliť naozaj skvelou kariérou. Z moderátorky ranného Telerána sa stala hviezda večerných Televíznych novín z večera do rána. Mladá a talentovaná Zuzana o sebe veľa toho nenahovorí. V každom prípade svoju kariéru odštartovala naplno.

Zuzana chcela odmalička byť novinárka a už ako malá pôsobila v rádiu.
Foto: instagram/cimovazuzana/

V mladom veku skvelá kariéra

Zuzana má len 29 rokov a je najmladšou moderátorkou Televíznych novín. Odmalička chcela byť novinárka a už ako malá pôsobila v rádiu. Neskôr vyštudovala Masmediálnu komunikáciu. Z nenápadného dievčaťa sa stala hviezda vo veľmi mladom veku.

Všetci o nej hovoria ako o milej, skromnej a zlatej žienke. Zuzana nemá ani 30 a už ju na Slovensku každý pozná. Jedine vďaka svojmu vlastnému úsiliu a tvrdej drine.

Zuzana Čimová má utajovaného partnera

Zuzana o svojom partnerovi veľa nehovorí, ani o svojom súkromí. Súkromie si vždy poriadne stráži, no zdá sa, že tajomstvám odzvonilo. Vyšla si totiž nedávno na nákupy do ulíc so známym volejbalistom. Novinári ju prichytili.

Vyvoleným je údajne známy volejbalista, Peter Michalovič, vysoký muž ako jedľa, ktorý je stále po jej boku. Získal ocenenie Volejbalista roka posledné roky za sebou. Zuzana pri ňom vyzerá skutočne ako jemná kráska a dokonca veľmi šťastná!

Novinárom z portálu topky.sk sa ich podarilo zachytiť počas nákupov. Jej priateľ je naozaj poriadne statný športovec. Nechcú však svoje súkromie medializovať a ani viac hovoriť detaily.

POZRITE TIEŽ AJ: Odhalené! Kollárova priateľka Laura podstúpila plastiku

Zuzana Čimová si prešla aj ťažkým obdobím

Zuzana to nemala vždy na ružiach ustlané. Prešla si vo svojom veľmi mladom veku ťažkou skúškou. Úplne vyhorenie a depresívne stavy ju priviedli až k psychoterapeutovi a chodila pravidelne na psychoterapie. Momentálne sa už cíti lepšie. Za jej horší psychický stav údajne mohla prepracovanosť, stres a príliš veľký perfekcionizmus. Zuzana si toho vždy kládla na svoje plecia veľmi veľa, a to sa jej vypomstilo.

Už počas štúdia na VŠ mala rôzne aktivity, stáže a nemala veľa oddychu. Poriadne na sebe makala. Chcela to niekam dotiahnuť. Psychická záťaž sa podpísala pod jej psychický stav. Dnes je však na tom oveľa lepšie.

Zuzana Čimová.
Foto: instagram/cimovazuzana/

Prajeme jej veľa úspechov v osobnom aj kariérnom živote.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Kollárova dcéra sa sťahuje za miliardárom do Indie!

S ktorou ženou trávi Marek Fašiang svoj čas?

The post Zuzana Čimová si prešla ťažkými chvíľami, teraz ukázala utajovaného priateľa appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj