Skip to content
Menu
Menu

Victoria Beckham oslávila 50. Takto oslávila so Spice Girls a rodinou

Prečítať článok

22.04.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Kathy Hutchins).

Victoria Beckham, bývalá speváčka Spice Girls, módna návrhárka a manželka Davida Beckhama, oslávila cez víkend 50. narodeniny. Hviezda oslávila toto špeciálne výročie po boku svojich blízkych, priateľov a všetkých žien zo skupiny Spice. Z klubu, kde sa párty konala, ju niesol „na koni“ manžel.

Victoria Beckham oslávila 50-ku.
Foto: shutterstock/Kathy Hutchins

Victoria Beckham sa narodila 17. apríla 1974 v Hertfordshire v Anglicku. Už ako dieťa mala umelecký cit – trénovala balet, tancovala a aj spievala. V roku 1994 sa oficiálne pripojila k skupine Touch, ktorá sa neskôr premenovala na Spice Girls. Len o dva roky neskôr sa vďaka singlu „Wannabe“ a prvému albumu kapely dopočul celý svet o elegantnej Posh jedinečným zmyslom pre humor.

V roku 1998, po rozpade skupiny, sa Victoria zamerala na svoju sólovú kariéru – vydala dva albumy a začala svoje dobrodružstvo s dizajnom. Medzičasom sa stala aj šťastnou manželkou anglického futbalistu Davida Beckhama a matkou troch chlapcov. V júli 2011 sa páru narodila dcéra Harper, ktorú zbožňuje celá rodina.

Dnes je Victoria Beckham jednou z najpopulárnejších dizajnérok na svete a nespornou ikonou štýlu. Bývalá Spiceka uviedla na kozmetický trh aj značku Victoria Beckham Beauty a tvrdohlavo opakuje, že na scénu sa už nevráti. Jej kamarátka Melanie B, taktiež bývalá členka Spice Girls, však na oslave 50. narodenín Posh Spice oznámila, že skupina sa pripravuje na svoj veľký návrat!

Victoria Beckham oslávila 50. Takto sa hrala so Spicettes

Cez víkend sa konala narodeninová oslava Posh Spice. Victoria oslavovala v jednom z londýnskych klubov so svojou rodinou a blízkymi – pozvánky na túto oslavu dostali aj všetky členky Spice Girls. Victoriin manžel David Beckham zverejnil na Instagrame video, ktoré je už hitom internetu. Všetkých päť Spice girls môžete vidieť v podaní ich hitu „Stop“ z druhého albumu kapely „Spiceworld“. Ako sa ukázalo, Spice girls si dodnes pamätajú choreografiu zo slávneho videoklipu k tomuto singlu.

Objavili sa celebrity ako: Eva Longoria, Tom Cruise, Gordon Ramsay, Salma Hayek s manželom a Rosie Huntington-Whiteley. Jedinou väčšou absenciou bola nevesta Beckhamovcov Nicola Peltz, ktorá musela zostať v USA so svojou chorou starou mamou.

Podľa anglických médií Victoria oslavovala svoje výročie až do rána a pretancovala celú noc. Keď ju z vysokých opätkov boleli chodidlá, vybláznila sa naboso a z klubu odišla s manželom „na koni“. Zrejme aj preto, že je stále zranená a len pred pár dňami vymenila ortézu za barle. Po bláznivom spánku zverejnila na Instagrame niekoľko spomienkových príspevkov.

Robia Spice Girls veľký návrat? Mel B prekvapil fanúšikov

Spice Girls oslavujú tento rok 30. výročie, takže nie je prekvapujúce, že sa v médiách z času na čas objavia zvesti o ich návrate na scénu. Poháňa ich hlavne Mel B, ktorá v jednom zo svojich nedávnych rozhovorov prezradila, že kapela chystá pre svojich fanúšikov niečo špeciálne.

Počas Victorinej narodeninovej párty zašla Scary Spice o krok ďalej a zverejnila instastories so zaujímavým tagom #tourdatescomingsoon. Mohla by vlastne najslávnejšia dievčenská kapela 90. rokov pre svojich fanúšikov pripravovať niečo veľkolepé?

Victoria a David Beckham.
Foto: shutterstock/Kathy Hutchins

Victoria a David Beckham.
Foto: shutterstock/YES Market Media

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Jennifer Lopez sa ukázala so svojimi sestrami. Všetky sú oslnivo krásne a mimoriadne podobné

On má 80, ona 45 a minulý rok sa stali rodičmi. Toto je jeho siedme dieťa

The post Victoria Beckham oslávila 50. Takto oslávila so Spice Girls a rodinou appeared first on Vášeň v tebe.