Skip to content
Menu
Menu

Vlna uniesla 20-ročnú ženu. Internetom kolovala dramatická nahrávka

Prečítať článok

19.06.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/ant99 x.com/nexta_tv/status/1803032281705037847).

V Soči už tri dni pátra po 20-ročnej žene, ktorá sa počas búrky išla kúpať do mora. Na internete koluje video, ktoré ukazuje, ako vchádza s mužom do vody a v jednom momente strácajú pôdu pod nohami a vlna unáša ženu.

Nehoda na pláži v Soči. Kúpanie počas búrky.
Foto: shutterstock/ant99 x.com/nexta_tv/status/1803032281705037847

Podľa spravodajského kanála Sochi1.ru k tragédii došlo 16. júna na pláži na Ruskej riviére pri Čiernom mori. O dva dni neskôr sa na internete objavil záznam, na ktorom žena a muž vstupujú do rozbúreného mora. Stoja pomerne blízko pri brehu a voda im siaha po kolená. Žiaľ, v dôsledku silného nárazu vĺn sa pár prevráti. Mužovi sa podarí zostať blízko brehu, no dievča stiahne pod vodu a zmizne z dohľadu.

Podľa Sochi1.ru očití svedkovia tvrdia, že muž videný na videu ju počas búrky presvedčil, aby sa s ním išla kúpať do mora.

Záchranné zložky začali pátrať po 20-ročnej žene ešte v ten istý deň.

Podľa miestnych médií boli deň predtým vydané výstrahy pred počasím pre Soči. Obyvateľov varovali pred búrkami, možnými tornádami a zvýšeným vetrom

A young woman was swept into the open sea during a storm in Sochi, Russia

She was on the beach with her boyfriend. At one moment the waves knocked the couple off their feet. The man managed to get out, but the young woman was swept back into the sea by the current.

So far… pic.twitter.com/T1bRqYnKGI

— NEXTA (@nexta_tv) June 18, 2024

Nehoda na pláži v Soči. Kúpanie počas búrky

Nejde o jedinú nehodu tohto typu na Ruskej riviére. Podľa ministerstva pre mimoriadne situácie sa v ten istý deň počas búrky v dedine neďaleko Soči stratil 24-ročný obyvateľ Krasnojarska, ktorý sa napriek rozbúrenému moru a vydaným výstrahám počasia rozhodol okúpať v mori.

Počas búrky záchranári prehľadávajú pobrežnú zónu v Soči a okolí a aj Čierne more jeden kilometer od pobrežia. Záchranné akcie však zatiaľ nepriniesli žiadne výsledky.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Kondóm si stiahol bez toho, aby o tom informoval svoju partnerku. Súd mu vymeral trest

Táto obľúbená príchuť lupienkov čoskoro zmizne z obchodov. EÚ rozhodla o zákaze predaja

The post Vlna uniesla 20-ročnú ženu. Internetom kolovala dramatická nahrávka appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj