Skip to content
Menu
Menu

Vojvodkyňa Kate a princ William oslavujú 13. výročie svadby. Nešťastná fotka? Používatelia internetu boli pobúrení. „Skoro som omdlela“

Prečítať článok

29.04.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: Wikimedia Commons/Ian Jones, CC BY 2.0 ).

Vojvodkyňa Kate a princ William pri príležitosti výročia svadby zverejnili na svojom oficiálnom instagramovom profile fotografiu z fotenia, ktoré sa konalo hneď po obrade. Nie každému sa páčil výber fotky.

Vojvodkyňa Kate a princ William oslavujú 13. výročie svadby.
Foto: Wikimedia Commons/Ian Jones, CC BY 2.0

Vojvodkyňa Kate a princ William sa zosobášili 29. apríla 2011, presne pred 13 rokmi. Ako každý rok, pri príležitosti ich výročia zverejnili na sociálnej sieti fotografiu zo svadobného fotenia. Vidíme usmievavých novomanželov. Fotka, aj keď je krásna, sa nepáčila niektorým používateľom internetu, pretože… je čiernobiela.

Svadobná fotografia vojvodkyne Kate a princa Williama vzbudila veľké emócie

Aj keď sa vojvodkyňa Kate a princ William na predmetnej fotografii usmievajú, medzi užívateľmi internetu vyvolala fotka znepokojenie. Mnoho ľudí sa spočiatku obávalo, že Palác zverejnením čiernobielej fotografie chce sprostredkovať tragickú správu – konkrétne o smrti vojvodkyne, ktorej nedávno diagnostikovali rakovinu. V komentároch pod fotkou si namiesto gratulácií a prianí pre manželov môžeme prečítať komentáre od rozrušených fanúšikov kráľovskej rodiny.

„Prepáčte, myslela som, že niekto zomrel alebo čo“, „Veľmi som sa bála, keď som videla tú čiernobielu fotku, skoro som myslela na to najhoršie“, „Prečo ste si vybrali čiernobielu fotku? Ach môj bože, skoro som omdlela, „Vy ste blázni. Ľudia, prečo ste zverejnili čiernobielu fotku?

– sťažovali sa fanúšikovia.

A v skutočnosti treba priznať, že príspevok je veľmi nešťastný vzhľadom na nedávne správy o zdravotnom stave vojvodkyne Kate, pretože sa všeobecne uznáva, že čierna a biele fotografie sú zverejnené na sociálnych sieťach najčastejšie v v rámci tragických informácií o úmrtí Palác však na hlasy používateľov internetu zatiaľ nereagoval.

POZRITE TIEŽ AJ: Trpké slová kráľovskej expertky o Harrym a Meghan: „Netušia, čo sa deje so zdravím Kate“

Špekulovalo sa, že vojvodkyňa Kate a princ William tento rok oslavovať nebudú

Nedávno vojvodkyňa Kate oznámila, že jej diagnostikovali rakovinu a podstupuje prvú dávku chemoterapie. Od decembra 2023 sa princova manželka vyhýba médiám a na verejnosti sa objavuje len zriedka. Preto sa špekulovalo, že tento rok manželia verejne neoslávia výročie svadby, alebo sa aspoň nepochvália novými fotkami. Emily Nash, špecialistka na britskú kráľovskú rodinu, o tom nedávno hovorila v podcaste „A Right Royal Podcast“.

„Mám pocit, že novú fotku neurobia, pretože to nie je míľnik v ich vzťahu. 13 rokov nie je významné výročie a deje sa toho veľa. (…) Nerobia to každý rok. Fotky zverejnili pri príležitosti ich desiateho výročia, takže teraz by som to od nich nečakala“

– prezradila odborníčka.

Vojvodkyňa Kate a princ William sa zosobášili 29. apríla 2011, presne pred 13 rokmi.
Foto: shutterstock/Mr Pics

Vojvodkyňa Kate a princ William.
Foto: shutterstock/Featureflash Photo Agency

Vojvodkyňa Kate a princ William.
Foto: shutterstock/Thomas Dutour

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Meghan Markle poslala džem a citróny… Kris Jenner. „Sú zhnité“

Zubár zhodnotil premenu úsmevu Markle. Uvádza spôsoby liečby. „Zuby zmenili dĺžku“

The post Vojvodkyňa Kate a princ William oslavujú 13. výročie svadby. Nešťastná fotka? Používatelia internetu boli pobúrení. „Skoro som omdlela“ appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj