Skip to content
Menu
Menu

William, George a princezná Charlotte sa po koncerte stretli s Taylor Swift! Princ sa pochválil fotkou (FOTO)

Prečítať článok

22.06.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: Shutterstock/Isaaack instagram.com/taylorswift/).

Princ William a jeho deti sa v piatok zabávali na londýnskom koncerte Taylor Swift. So zákulisným stretnutím so speváčkou mohol počítať aj syn kráľa Karola III. Fotografie z tohto podujatia sa už objavili na sociálnych sieťach.

Princ William sa pochválil fotkou s Taylor Swift.
Foto: Shutterstock/Isaaack instagram.com/taylorswift/

V posledných rokoch Taylor Swift skutočne triumfuje. Americká speváčka je nespochybniteľnou rekordérkou hitparád a jej koncerty sa vypredávajú mihnutím oka. V súčasnosti 34-ročná účinkuje v rámci svojho medzinárodného koncertného turné „The Eras Tour“. Treba priznať, že sa teší veľkej obľube po celom svete.

V piatok začala Taylor Swift trojdňovú sériu koncertov v Londýne. Samozrejme, že podujatie organizované na štadióne vo Wembley navštívilo tisíce fanúšikov vrátane vzácnych hostí. Princ William, ktorý v ten deň oslávil 42. narodeniny, poznačil svoju prítomnosť na piatkovej akcii. Nahrávka, na ktorej sa syn panovníka hýbe americkými hitmi, sa stáva virálnou.

POZRITE TIEŽ AJ: Nové podrobnosti o zdravotnom stave vojvodkyne Kate. Informátor prezradil, ako sa jej naozaj darí

Princ William sa pochválil fotkou s Taylor Swift

Následník trónu, ktorý už neraz dokázal, že je veľkým fanúšikom Taylor Swift, si koncert neužil sám. Sprevádzali ho jeho deti. Ukazuje sa, že tancovať na speváčkine slávne pesničky nie je všetko, pretože princ William, ale aj princezná Charlotte a princ George sa mohli spoľahnúť aj na stretnutie so samotnou Swift. Všetko bolo samozrejme zdokumentované spoločnou fotografiou, ktorá bola zverejnená na profile kráľovského páru na sociálnej sieti.

Fotografiou s členmi britskej kráľovskej rodiny sa na svojom profile pochválila aj samotná Taylor Swift. Na fotke zdieľanej na Instagrame môžeme vidieť, ako speváčka pózuje so šťastnými aristokratmi v zákulisí koncertu. Spoločnosť im robil aj spevákov súčasný priateľ Travis Kelce.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Princ William má narodeniny. Bola zverejnená rodinná fotografia. Je tu jedno „ale“

Skutočný dôvod hádky Meghan Markle a Victoriou Beckham bol odhalený. Teraz je všetko jasné

The post William, George a princezná Charlotte sa po koncerte stretli s Taylor Swift! Princ sa pochválil fotkou (FOTO) appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj