Skip to content
Menu
Menu

Žiadne butter a sunbeam blonde. Zvoľte si it-girl blonde. Kaderníci si už pred letom vyhrnuli rukávy

Prečítať článok

26.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: freepik.com/@freepik).

Módny dámsky účes na leto by sa mal vyznačovať teplom, ktoré zažijeme počas prázdnin. Tento rok sa rozhodnite pre it-girl blonde farbu, ktorá rýchlo zaujala kaderníkov na celom svete. Čo ju charakterizuje?

Tento rok sa rozhodnite pre it-girl blonde farbu, ktorá rýchlo zaujala kaderníkov na celom svete.
Foto: freepik.com/@freepik

Jar a leto sú ideálnym obdobím na divoké účesy. V tomto období sa zvyčajne mnoho žien rozhodne pre nové farby a strihy vlasov, ktoré uberajú roky a potešia blízkych. Ak stále váhate alebo jednoducho neviete, pre čo sa rozhodnúť, pozrite sa na it-girl blonde. Čo to je? Toto nové farbenie sa rýchlo dostalo do trendov a zaujalo špičkových kaderníkov.

Nový účes it-girl blonde. Najmódnejší odtieň na leto 2024

Kaderníci sa predháňajú vo vymýšľaní nových farieb vlasov, ktoré budú módne v nasledujúcich sezónach. Tentoraz kaderníčka celebrít Jenna Perry prišla s názvom it-girl blonde.

It-girl blonde sa vyznačuje teplým blond odtieňom, ktorý pripomína jemné slnečné svetlo. Vlasy sú krásne upravené a lesklé. Takéto svetlé odlesky dodajú šarm každému účesu, uberú roky a pri správnej starostlivosti budú pramene dlho tešiť. Odtieň vyzerá draho, luxusne, ale zároveň prirodzene a dosiahnuteľne pre každú ženu. Jedinou podmienkou je, že máte dobre upravené, zdravé vlasy a chcete ich mať svetlejšie. Pri najbližšej návšteve kaderníctva ukážte fotografiu svojho farbenia. Bude to hit.

Do salónov sa dostali vlasy it-girl blonde. Teraz to chce mať každá

Farba vlasov it-girl blonde je univerzálna a hodí sa pre mladšie ženy aj pre tie o niečo staršie. Ak máte na vlasoch túto farbu, o ostatné sa nemusíte starať. Priláka dostatok pozornosti, aby ju odvrátila od neupraveného účesu. V takom prípade budú dobrou voľbou nepoddajné vlny alebo voľne zopnutý drdol. A nezabúdajte svoje pramene ošetrovať používaním šampónov, kondicionérov a masiek určených pre farbené vlasy. Pomôže vám to udržať si lesk it-girl blonde po dlhú dobu a na každého urobíte dojem.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Nie blond ani hnedá. Vybrala som si brond a už nemám žiadne dilemy. Okolo tejto farby bude veľa rozruchu. Je to ako 3 v 1

Koniec éry boba? Kultový účes je opäť v obľube. Teraz chcú všetky ženy nosiť na hlave „motýlika“

The post Žiadne butter a sunbeam blonde. Zvoľte si it-girl blonde. Kaderníci si už pred letom vyhrnuli rukávy appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj