Skip to content
Menu
Menu

Zlatý čas pre jedno znamenie zverokruhu. Príjemné prekvapenie v druhej polovici apríla

Prečítať článok

18.4.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: Shutterstock/tawanroong Pixabay/einsichtsweise).

V poslednom čase ľudia narodení v tomto znamení zverokruhu s napätím očakávajú, čo prinesie ďalší deň. Hlavu hore! Osud im v druhej polovici apríla pripravuje príjemné prekvapenie. Kto bude tým šťastným?

Jar je v plnom prúde a je čas rozkvitnúť!
Foto: Shutterstock/tawanroong Pixabay/einsichtsweise

V druhej polovici apríla budú vyvolení osudu tí, ktorí sa narodili v znamení Rýb. Posledné obdobie bolo pre nich dosť ťažké, takže teraz je čas na veľkú zmenu. Jar je v plnom prúde a je čas rozkvitnúť! Nasledujúce dni budú plné optimizmu. Hviezdy neklamú, pre Ryby je to zlatý čas.

Ryby: aké sú?

Ryby dosahujú úspechy predovšetkým v umeleckých oblastiach. No vo svojej tvorbe dokážu presne preniknúť do najvnútornejších emócií a myšlienok čitateľa alebo poslucháča. Napriek tomu majú stále pomerne nízke sebavedomie, čo má za následok, že sa nechajú zneužívať inými. Keď to Ryby prezrú, jednoducho odídu. Nezriedka sa stáva, že sa po čase „zahrajú“ na ľudí, ktorí im ublížili. A potom… No, zasiahnu a presne ich vyradia.

V skutočnosti sú to oddaní priatelia.
Foto: shutterstock/fizkes

Sú tou temnejšou stránkou Rýb. V skutočnosti sú to oddaní priatelia, ktorí sa ponáhľajú na pomoc a ponúkajú rady. Sú skvelými poslucháčmi, ale aj oni sami občas potrebujú niekoho vypočuť a o svojich dilemách. Práca je pre nich veľmi dôležitá, preto sa snažia svoje povinnosti vykonávať dokonale.

Ryby majú premenlivú povahu. Na jednej strane túžia po priateľoch a šťastnej láske, na druhej strane potrebujú slobodu a nezávislosť. Nedá sa poprieť: je ťažké s nimi držať krok.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Najvernejšie znamenia zverokruhu. Zoznam astrológov nie je dlhý

Tri psychicky najodolnejšie znamenia zverokruhu. Nič ich nedokáže zlomiť

The post Zlatý čas pre jedno znamenie zverokruhu. Príjemné prekvapenie v druhej polovici apríla appeared first on Vášeň v tebe.