Skip to content
Menu
Menu

Znamenia zverokruhu, ktoré môžu v máji počítať s finančnou injekciou. Ste na zozname?

Prečítať článok

29.4.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Body Stock).

V máji sa konečne oteplí a vaša hlava začne myslieť na dovolenkové zájazdy a výlety. Na niektoré znamenia zverokruhu čaká príjemné prekvapenie. Blíženci, Strelci a Ryby môžu počítať so slušnou finančnou injekciou. Dovolenkové sny o exotických pobytoch sa stanú reálnejšími.

Ktoré znamenia zverokruhu môžu v máji počítať s finančnou injekciou?
Foto: shutterstock/Body Stock

Blíženci – môžu počítať s veľkým finančným bonusom

Blíženci narodení v máji môžu počítať s finančnou injekciou od blízkych a priateľov. V poslednom čase sa im nedarí, čo môže viesť k finančným ťažkostiam. S pomocou blízkych sa im podarí zaplátať mnohé diery v domácom rozpočte.

Na druhej strane júnoví Blíženci pocítia v máji svoj typický prílev energie, nápadov a činov. To všetko pre nich urobí z mája rušný mesiac s hodinami navyše či služobnou cestou. Vaša intuícia bude na konci mesiaca taká silná, že pokojne môžete vyskúšať aj šťastie a stávku v lotérii. Človek nikdy nevie, kedy motyka vystrelí.

Ryby – dávno zabudnuté peniaze sa vrátia

V máji si Ryby spomenú na niečo, na čo už dávno zabudli. Keď v návale štedrosti a viery v dobré úmysly druhých požičali značnú sumu peňazí, netušili, že na ich vrátenie budú musieť tak dlho čakať. Ako to už s rybami býva, po mesiaci či dvoch všetko išlo ako po masle a oni na stratu zabudli.

V máji však opäť získajú dôveru v ľudí. Požičané peniaze sa im vrátia a na ich účet pribudne značná suma. Prišli práve včas, pretože v ich mysliach už rastú myšlienky na ďaleké cesty.

Ryby môžu v máji počítať aj s prílevom peňazí z úplne nečakaného smeru. Náhle ocenenie v práci od vášho šéfa alebo spontánna investícia pomôžu zvýšiť váš domáci rozpočet.

Na niektoré znamenia zverokruhu čaká v máji príjemné prekvapenie.
Foto: shutterstock/Nutlegal Fotograf

Strelci – z ciest si prinesú viac než len spomienky

V máji čaká na Strelcov zaujímavá cesta. Môže ísť o súkromnú ale aj o služobnú cestu, ktorá prekvapí všetkých účastníkov, najmä Strelcov. Z cesty si totiž privezú nielen hŕbu suvenírov v kufri, spomienky, ale aj veľa peňazí. Cesta sa im teda vďaka ich spontánnym rozhodnutiam môže v plnej miere vrátiť. Možno ich čaká krátka, ale úspešná kariéra pouličného speváka alebo možno šťastie v zahraničnej hre s číslami. Buďte pripravení na výzvu!

Sebavedomie a ochota podeliť sa o vedomosti, ktoré sú pre ľudí v tomto znamení typické, môžu tiež pomôcť zvýšiť vaše konto. V polovici máji dáte financie do niečoho, čo vás urobí šťastnými – môže to byť majetok, rodinné zázemie, svadba….jednoducho vám to prinesie šťastie bez ohľadu na výšku vášho konta.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Tieto znamenia zverokruhu sú najnerozhodnejšie. Často hovoria „neviem“ a rýchlo menia názor

Tieto tri znamenia zverokruhu sú považované za najpomstychtivejšie. Je lepšie sa s nimi nezahrávať

The post Znamenia zverokruhu, ktoré môžu v máji počítať s finančnou injekciou. Ste na zozname? appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj