Skip to content
Menu
Menu

Kollárova dcéra sa sťahuje za miliardárom do Indie!

Prečítať článok

29.04.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram.com/ahornakova/).

Slovensko pred pár dňami obletela poriadne horúca novinka. Najstaršia dcéra nášho bývalého predsedu parlamentu, Saška, ktorá má iba 22 rokov, sa sťahuje do Indie za svojím vyvoleným Neelom Virwanim. Len nedávno sme priniesli článok o tom, že Saška tvorí pár s bohatým Indom, ktorý je potomkom bohatého indického developera. A dnes sa Saška už za ním aj rovno sťahuje.

Dcéra Borisa Kollára sa sťahuje za miliardárom do Indie!
Foto: instagram.com/ahornakova/

Láska cez internet

Alexandra Horňáková sa spoznala s Neelom cez internet prostredníctvom jedného spoločného známeho. Láska ako trám sa začala cez internet. Mladá Saška si teraz pobalila svoje štyri kufre a odlieta žiť do Indie.

Alexandra s bohatým Neelom tvorí pár už niekoľko mesiacov a stihli precestovať kus sveta. Stále postujú na sociálne siete svoje zamilované fotky. Dokonca ho mladá blondínka na Vianoce aj predstavila otcovi, Borisovi Kollárovi, ktorý si Neela obľúbil. Ona už tiež zažila Indiu na vlastnej koži a dokonca sa jej tam až tak zapáčilo, že sa tam rozhodla presťahovať. Mala už na sebe aj tradičný odev, indické sárí.

„Mám kamaráta z L. A. Raz som si s ním volala cez FaceTime a on bol práve v Indii. Išiel tam pracovne. Kecali sme a on mi do toho povedal, že tam je s ním aj jeho super kamoš Neel. Spomenul, že tiež jazdí na koňoch, venuje sa tomu celá jeho rodina, pretože vlastnia stajňu“

– povedala pre Refresher nedávno Alexandra Horňáková.

Alexandra Horňáková a Neel Virwani.
Foto: instagram.com/ahornakova/

Alexandra Horňáková sa sťahuje do paláca

Mladá Alexandra, nebude žiť hocijako! Bude žiť v ich indickom sídle spolu s tisíckami sluhov. Saška sa chce zdokonaliť počas nasledujúcich rokov v plávaní. Balí si zo Slovenska len štyri kufre. Miluje svoje šaty a kabelky, bez tých nepôjde ani na krok.

„V ich dome urobím za deň aj 10 000 krokov. Ten pozemok ma 300 hektárov“

– prezradila Alexandra v tom istom rozhovore.

Alexandra Horňáková.
Foto: instagram.com/ahornakova/

POZRITE TIEŽ AJ: Samuel L. Jackson v Bratislave! Ktorá Slovenka ho hneď „ulovila“? (FOTO)

Alexandra Horňáková je vynikajúca jazdkyňa

Alexandra vyhrala mnohé prestížne súťaže v jazdectve, pretože odmalička jazdí na koňoch. Jednoducho miluje tieto štvornohé múdre zvieratá. V Indii sa bude venovať naďalej jazdectvu. Také sú aspoň plány mladej blondínky v krajine farieb a korení.

V súvislosti so Saškiným sťahovaním a medializáciou, zaplavili sociálne siete rôzne nepríjemné reakcie od ľudí, ktorí si myslia, že Saška to tam nevydrží ani rok. Slepá závisť? Nevedno. Uvidíme však ako sa tam Kollárovej dcére bude páčiť. V každom prípade mladým zaľúbencom držíme palce, nech im to vyjde.

Odchod za cudzincom už nie je nič výnimočné

Slovenky odchádzajú čoraz častejšie žiť do cudziny za ich vyvoleným. Nie je to také ako kedysi, kedy sa žena narodila a aj zomrela na rodnom Slovensku, lebo sa to tak patrilo. Svet sa mení, globalizuje sa a aj slovenské dámy si nachádzajú partnerov z iných kultúr, či už sa jedná o Turecko, arabské krajiny, či dokonca Ďaleký východ.

„(…)Celkovo som na slovenské vzťahy trochu zmenila názor. Aj keď tu má niekto peniaze, tak sa mi nepáči, že to musia ukazovať. Chalani sú namyslení a k babám sa nesprávajú pekne. (…)

– tvrdí dcéra Borisa Kollára.

Alexandra Horňáková a Neel Virwani.
Foto: instagram.com/ahornakova/

Alexandra Horňáková.
Foto: instagram.com/ahornakova/

Alexandra Horňáková.
Foto: instagram.com/ahornakova/

Alexandra Horňáková a Neel Virwani.
Foto: instagram.com/ahornakova/

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Odhalené! Kollárova priateľka Laura podstúpila plastiku

Najstaršia z dcér Borisa Kollára ulovila indického miliardára

The post Kollárova dcéra sa sťahuje za miliardárom do Indie! appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj