Skip to content
Menu
Menu

Znamenia zverokruhu, ktoré sa dožívajú vysokého veku. Ste na zozname?

Prečítať článok

10.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Ruslan Huzau).

Dátum narodenia môže ovplyvniť charakter aj spôsob bytia konkrétneho človeka, upozorňujú astrológovia. Ukazuje sa však, že môže veľa napovedať aj o dĺžke života. Niektoré znamenia zverokruhu starnú oveľa rýchlejšie, zatiaľ čo iné sú synonymom dlhovekosti. Kto je na tomto zozname?

Niektoré znamenia zverokruhu starnú oveľa rýchlejšie, zatiaľ čo iné sú synonymom dlhovekosti. Kto je na tomto zozname?
Foto: shutterstock/Ruslan Huzau

V horoskopoch zvyčajne hľadáme lásku alebo ekonomickú budúcnosť. Astrológovia však poukazujú na to, že dátum narodenia nám môže o našom živote povedať oveľa viac. Patrí sem predovšetkým to, ako dlho sa budeme tešiť dobrému zdraviu.

Na rozdiel od lekárov, ktorí zdôrazňujú, že dlhovekosť je ovplyvnená životným štýlom, cvičením, zdravou výživou alebo nedostatkom stimulantov, astrológovia jasne tvrdia, že všetko je napísané vo hviezdach. Tvrdia, že znamenie zverokruhu môže určiť dĺžku života.

Tieto znamenia zverokruhu žijú najdlhšie

Jednoznačným lídrom, pokiaľ ide o vek, je znamenie zverokruhu Kozorožec. Astrológovia poukazujú na to, že zástupcovia tohto znamenia zverokruhu sú vášniví športovci, pričom sú odolní voči nepohodliu.

Navyše Kozorožci úspešne kombinujú prácu so všetkými svojimi vášňami, pričom si nájdu čas aj na svojich blízkych a priateľov. Veľa sa smejú a sú psychicky odolní. Pevne stoja na nohami na zemi a udržiavajú sa v dobrej kondícii.

Znamenia zverokruhu, ktoré sa dožívajú vysokého veku. Rozvážni a pokojní

Rozvážni a pokojní Býci sa tiež môžu tešiť dlhému životu. Nenechajú sa ľahko vyviesť z miery a vďaka vysokej odolnosti voči stresu sú menej náchylní na srdcové choroby.

Býci nemajú radi zmeny a riziko. Možno práve tento postoj im umožňuje vyhnúť sa mnohým nebezpečným situáciám. Vedú zdravý životný štýl, pričom sú skutočne vášniví v pohybe. Býky nestrácajú čas starosťami. Tešia sa zo svojho mladistvého vzhľadu až do neskorého veku.

Váhy sa štatisticky dožívajú 83 rokov. Ako to robia? Milujú pokoj a stabilitu.
Foto: shutterstock/fizkes

Tieto znamenia zverokruhu sa tešia dobrému zdraviu. Majú radi pokoj a stabilitu

Váhy sa štatisticky dožívajú 83 rokov. Ako to robia? Milujú pokoj a stabilitu, málokedy sa rozhodnú riskovať, upozorňujú astrológovia. Hoci sa vyhýbajú športu, uvedomujú si, že cvičenie zohráva dôležitú úlohu pri udržiavaní kondície. Preto sa často rozhodujú pre chôdzu. Muži Váhy sa s väčšou pravdepodobnosťou dožijú vysokého veku.

Znamenie zverokruhu Baran tiež vedie zdravý a aktívny životný štýl. V jeho živote nie je miesto pre starosti, stres alebo závislosti. Udržiava rovnováhu medzi duševným a fyzickým zdravím a teší sa dlhému životu.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Sú to najzábavnejšie znamenia zverokruhu. Majú veľký zmysel pre humor

Má váš partner toto meno? Gratulujeme, ste šťastná žena

The post Znamenia zverokruhu, ktoré sa dožívajú vysokého veku. Ste na zozname? appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj