Skip to content
Menu
Menu

Myslíte si, že naozaj existujú dedičné choroby?

Prečítať článok

Pozrite sa do seba, čo jete a pijete. Celý svoj život človek šliape v tých istých koľajách stravovacích návykov. Občas niečo zmení. Povie sa, že veď ja sa zdravujem zdravo. Rozbor o téme zdravá nutričná výživa funkčná a rozobratie zvyklostí, ktoré je naozaj potrebné zmeniť, vyjasní pohľad čo je zdravé a vhodné, ktoré a aké druhy potravín, nápojov nie sú vhodné pre náš organizmus.

Zvyk brzdí myseľ k zmene. Viete, že nie je potrebné sám sebe odporovať? Každá zmena je radosť a postupne sa dá dosiahnuť samouvedomenie si, mnohých prínosov ako ostať v zabehaných koľajách. Viete prečo?

Dlhdobo byť fit a žiť život pre život

Môže byť prvý krok k zmene vášho života ku zdraviu, taký jednoduchý ako to, čo si dáte do úst?
A čo pošlete cez ústa do tráviacej sústavy?
Viete aké škody v trávaiacej sústave spôsobuje lepok a genetický modifikované potraviny?
Ako môžete prirodzene liečiť vnútornosti, regenerovať organizmus, a autoimunitné stavy? Aká je najlepšia strava pre dlhodobé zdravie a vitalitu?

Kvantita našej modernej stravy a ako snaha o dokonalú a trvanlivú plodinu vyústila do množstva verzií kedysi skromného zrna napríklad kamut – historícká odroda pšenice, ktorá neboa nikdy genetický upravovaná. Aj v týchto časoch si zachovala tradičnú historickú podobu.

Tráviaca sústava. / Ilustračné foto: istockphoto

Vrátiť vlastný organizmus do rovnováhy, to je tá správna cesta, na ktorej sa nachádzate a môžete dať stop! V dnešnej dobe je potrebné nielen zmeniť stravu. V dobre vírusov a rýchleho života, kedy si telo potrebujte vedome napraviť a prestaviť, je tu ten správny čas premýšľať a začať konať. Je to zmena v mysli, ktorá sa rada chytí skutočného konania. Čo je viac? Zdravie alebo choroba, nevysvetliteľná únava?

Za všetko však nemôže iba pšenica a lepok, je to vyvrcholenie toho, čo jeme a spôsobu stravovania v 21. storočí, čo nás skutočne vyviedlo z omylu.

Úloha čriev z hľadiska celkového zdravia a jeho vplyvu na explóziu autoimunitných stavov, ako je reumatoidná artritída, psoriáza, crohnova choroba, skryté zápaly v celom tele, krv, psychika, chronické bolesti, vysoký a nizky krvný tlak, rakovina, fybromyalgia a celiakia.

Zloženie zdravej funkčnej výživy, osobne alebo telefonicky.
Ako sa zbaviť nepríjemných zdravotných problémov?
Ako si udržať zdravie?
Termíny si vieme dohodnúť na nižšie uvedenom mobilnom čísle. 

Bibiána Orlovská ntp. naturopatia
Akadémia autentická povedomie
Academy of authentic awareness
Whatsapp/mobil: + 421 949 712 717
www.bibianalife.com