Skip to content
Menu
Menu

Pandémia Covid & Zdravie: Celistvá cielená regenerácia

Prečítať článok

,,Dostávať je tiež prejav lásky, dávať je hodnota človeka. Dovoľ, aby nás ten druhý urobil šťastným. To prinesie obojstranné šťastie a spokojnosť …“

Bibiána Orlovská 

Ozdravujeme sa navzájom. Povzbudzujeme sa spoločne.
Každý sám za seba, v plnom vedomí sa má začať čo najskôr venovať detailnej postupnej regenerácie vlastného JA. 

Ako sa cielene regenerovať po týchto náročných mesiacoch roka 2020 a 2021?
Ponúkame Vám ucelený postup Evolúcia cez Esenciálne uvoľnenie Ducha Mysle a Fyzického Tela. 

Ľudské telo, je jeden harmonický zostrojený celok, úprimne sa na to pozrite, z pohľadu vlastného organizmu, ktorý je Vaša telesná schránka a prebieha v nej osobný príbeh každý deň, individuálne a tento proces riadi myšlienkové pochody, konanie, náladu, pocity  a rozhodovanie. Zdravie si tvoríme my sami, nikto iný nám neopraví tento stroj času, ak si my sami neuvedomuje, že je to v našich rukách, v našej mysli a to je skutočne nutné a nevyhnutné, aj urobiť. Ako pomôžete sami sebe, ak nastúpite na cestu ku šťastiu cez dokonalú regeneráciu, rozjasní sa v HLAVE. V hlave sa prebudí myslenie – volá sa to Epigenetika.

Naozaj sa v týchto časoch nestačí sa venovať iba pečeni !!!
Naozaj nestačí zmeniť iba stravu !!!

REGENERÁCIA Z BUNKY DO BUNKY V PROSTREDÍ SVOJHO DOMOVA
POSTUP JE JEDNODUCHÝ A ZÁBAVNÝ
POSTUP, KTORÝ ROZJASNÍ MYSEľ
OZDRAVÝ DUCHA A FYZICKÉ TELO
Bibiána Life 

Človek sa dokáže postarať o všetko materiálne a seba necháva na poslednom stupni rebríčka dôležitosti. Každý z nás má osobné životné ciele, sny a túžby, ktoré si plánuje a vynakladá úsilie na ich uskutočnenie.

Doprajme si jarnú regeneračnú kúru celkového organizmu.

Celé ľudské telo, potrebuje regeneráciu, nielen pečeň. Pretože všetko so všetkým súvisí.  Toxíny kolujú vnútrom tela od hlavy až po päty. Nemajú šancu dostať sa mimo tela, vylučovaním močom, stolicou, ani cez pokožku. Preto Vám ponúkam celkovú regeneračnú kúru, ktorá pozdvihne naštartovanie zdravia do skutočnej radosti. Pretože oslabené vnútorné orgány, nevládzu.

Máme tu polovicu mesiaca máj 2021. Je to ideálny čas, dopriať organizmu, fyzickému telu regenreráciu po dlhej zime a psychicky oslabujúcom období, ktoré nieslo meno Covid, ešte stále tu prežíva a vplýva aj pocitovo na ľudskú psychiku. Naše deti a my bez rozdielu veku, si zaslúžime pozdvihnutie zdravia. To  naozaj každý sám za seba sa môže takou účinnou cestou vybrať za poznaním oslobodenia a prečistenia tela, mysle a ducha.

Počas života jedinca, sa v tele nahromadia odpadné látky, v mäkkých tkanivách, vo svaloch, v kostiach, v krvi kolujú toxiny, ťažké kovy, nestrávené tuky, parazity, virusy, plesne, odumreté bunky ostávajú v medzibunkovom priestore a znemožňujú tak delenie nových buniek. Pečeň je filter, tá prvá si zaslúži očistu, aby vládala spracovávať škodliviny, ktoré sa potravou a nevhodnými nápojmi, dostávajú do tráviacej sústavy.

Každý deň sa stretávam pri rozhovoroch s ľuďmi, so známymi, s kamarátkami, rodičmi, deťmi s vyjadrením:

VEĎ JA SOM ZDRAVÝ, ZDRAVÁ ……

Človek nevidí  a nevie rozoznať, čo všetko sa stáva a zbiera sa to celé roky v tele. Bolesti vedú človeka k lekárovi do ambulancie.

Budem otvorene a priamo  písať: To že chodíte, že rozprávate, že spíte, stravujete sa, neznamená to zdravie. Všímame si signály? Venujete im pozornosť?

Uvediem príklad: nepokojné detí, pokožka nečistá, ekzémy, vo veku od 16 do 25 rokov, pokožka na tvári je obsypaná ložiskami červených vyrážok, /to nie je dôsledok puberty/, vypadávanie vlasov, krvácanie z nosa, krv, zápach z úst, biele sliny v ústach, lepkavé sliny, svrbenie nosa, suché oči, tvrdá stolica, pálenie pri močení, nenápadné bolestí kostí, veľké brucho, nadváha, haluxy, preťažený lymfatický systém, bledosť, nečistá pokožka… atď. To všetko je NEROVNOVÁHA. 

Každý jeden signál, symbolizuje, že sa treba naozaj pozorovať, zapísať, poznamenať a začať konať prírodnou cestou. 

Choroby sa začínajú ukladať jedna po druhej v celom tele, u každého jedinca sa prejavuje inak a na inom mieste .

ČO ZNAMENÁ UČIŤ SA: HROMADIŤ POZNATKY, ALEBO ZMENIŤ ŹIVOT.


PORADENSTVO a KONZULTÁCIE 

Bibiána Orlovská Ntp.
Akadémia Autentická Povedomie
Prešov
WhatSApp/ Mobilné číslo: + 421 949 712 717