Skip to content
Menu
Menu

Výsledky: Kto s kým na zelených trávnikoch?

Slovenský pohár – Slovnaft Cup 2022/23, 2. kolo
Krásnohorské Podhradie – Michalovce 0:1, Borov – Trebišov 0:8, Bacúch – Slávia TU Košice 3:3, 6:5 na pok. kopy, Hajnáčka – Lipany (7. 9. o 16. h), Jasenov – Giraltovce 4:0, Kechnec – Vranov 1:0, Kežmarok – Bardejov 2:1, Medzev – FC Tatran Prešov 1:2, Medzibrod – Spišská N. Ves 0:3, Kalša – Snina (31. 8. o 16.30 h), Olcnava – Sp. Podhradie 1:3, Rožňava – Svidník 2:0, Zubrohlava – Humenné 1:3, Šar. Dravce – Stará Ľubovňa 0:1, Čierne – Poprad 1:4, Nacina Ves – FC Košice 1:4, Veľký Šariš – Stropkov 0:4.

SFZ
Slovenský pohár – Slovnaft Cup, 1. kolo,
Bešeňová – Lipany 2:3, V. Lomnica – Bardejov 1:8, Chminianska N. Ves – Stropkov 0:6, Gaboltov – Giraltovce (nehralo sa, domáci nenastúpili).III. liga Východ, 3. kolo – Lipany – Fiľakovo 1:0, Vranov – Giraltovce 5:0, Poprad – Bardejov 0:2, R. Sobota – Svidník 1:5, Stropkov – Slávia TU Košice 4:3, Snina – Námestovo 2:1. 

VsFZ
Majstrovstvá regiónu IV. liga,
5. kolo – Gerlachov – Rudňany 4:1, Sobrance – St. Ľubovňa 1:4, Ľubotice – Medzilaborce 3:1, Raslavice – Veľký Šariš 2:1, Sabinov – Pavlovce nad Uhom 3:1, Sp. Podhradie – Sokoľany 2:0, Kechnec – Medzev 3:2, Kalša – Čaňa 2:4. Poradie: 1. St. Ľubovňa 15, 2. Ľubotice 12, 3. Sabinov, Čańa po 9.   
V. liga Sever,
3. kolo – Svit – N. Hrušov 4:2, Kežmarok – Soľ 3:2, Koprivnica – Demjata 3:0, Bystré – Belá n/C 6:1, Šar. Dravce – Sp. Belá 3:1, Kračúnovce – Župčany 1:0. Poradie: 1. Bystré 7, 2. Koprivnica 7, 3. Šar, Dravce 6.  
V. liga Juh,
3. kolo – Rožňava – Borša (31. 8. o 16. h), Gelnica – Geča 73 3:0, Kráľovský Chlmec – Topoľany 3:0, Lok. Košice – Vojčice 7:0, M. Horeš – Krásnohorské Podhradie 5:0 Budkovce – Ťahanovce 5:1, Cejkov – Dvorníky-Včeláre 1:0. Poradie: 1. M. Horeš 9, 2. Budkovce 9, 3. Lok. Košice 9. 
VI. liga Šarišská,
3. kolo – Gaboltov – Šiba 7:0, Čirč – Kendice 3:1, Plavnica – Dulova Ves 1:3, Brezovička – Marhaň 3:0, Chminianska N. Ves – Široké 3:0, Torysa – Kamenica 2:0, Rožkovany – Fintice 3:0. Poradie: 1.  Chminianska N. Ves 9, 2. Dulova Ves 9, 3. Brezovička 9. 

ObFZ
Prešov 3b VII. liga,

3. kolo – Žipov – Hermanovce 3:1, Dubovica – Chmiňany 3:1, Vyšná Šebastová – Chmeľov 3:0, Uz. Šalgov – Terňa 3:0, Nemcovce – Ľubotice B 0:4, Záborské – Brezovica 2:2. Poradie: 1. Vyšná Šebastová 9, 2. Brezovica 7, 3. Ľubotice B
6. VIII. liga,
3. kolo – Malý Šariš – Gregorovce 4:3, Jakubova Voľa – Ličartovce 2:2, Šar. Michaľany – Jakubovany 3:0, Hrabkov – Pušovce 3:0, Kapušany – Víťaz 3:2 Žehňa – Drienov 2:2, Kojatice – Ostrovany 2:1. Poradie: 1. Hrabkov 9, 2. M. Šariš 7, 3. Kojatice 7.
IX. A liga,
3. kolo – Tulčík – Haniska 2:4, Radatice – Ruská N. Ves 3:4, Solivar – Janov 3:0, Kokošovce – Sedlice 0:5. Poradie: 1. Sedlice 6, 2. Solivar 6, 3. Ruská N. Ves 6. 
IX. B liga,
1. kolo – Lipany B – Ražňany 0:1, Medzany – Krivany 1:1, Jarovnice – Poloma 2:0. 

(jac) 

Komunálne voľby 2022 - Platená inzercia

PaedDr. Patrik Tomič MBA