Menu
Menu

Hokejbalisti chcú tiež hrať, namiesto toho „prestávkujú“

Prečítať článok

Ešte pred ďalšími prísnymi opatreniami RÚVZ, ktoré sa týkajú už aj amatérskeho športu, stihli prešovskí hokejbalisti odohrať nekompletné 5. kolo. A ostáva im len dúfať, že nútená prestávka potrvá čo najkratšie.

Výsledky:

HBC Knights Bardejov – HOKEJBAL Prešov o.z. 1:4 (0:1, 0:2, 1:1), góly: R. Majer – Labanc, Kuchár, V. Staš, Kristek. Brankári: R. Makara – Maruščak. Rozhodcovia: Šimbera, Timočko.

Tipovať výsledky zápasov medzi týmito dvomi súpermi sa nevypláca. Ani tentoraz to nebolo inak. Oklieštené zostavy sme registrovali na obidvoch stranách. Hornošarišania ukázali o čosi väčšiu kvalitu, no bolo to málo. Chuť pobiť sa o lepší výsledok bola rozhodne väčšia na strane víťazov. Tí mali aj šťastie, no mrzieť ich určite bude inkasovaný gól štyri sekundy pred koncom.

HBC Spartans – HBK Senators Trebišov 5:2 (3:0, 1:1, 1:1), góly: Sedlák 2, Bohačik, N. SmolkoFabian – J. Havrilčák, D. Antal.

Brankári: Š. Tóth – Kudľak.

Vylúčenia: 1:3

Využitá pr.hra: 0:1

Gól v oslabení: 0:1

Rozhodcovia: Urbanec, Francan.

Presilovky aj oslabenia zvládli lepšie Zemplínčania, vtedy totiž strelili svoje góly. No to bolo všetko. Hlavne v prvej tretine výrazne zaostali za svojím štandardom. Naopak, „Sparťania“ sú v rozlete, už nie sú len do počtu ako v minulej sezóne. Dve extraligové posily sú veľkým prínosom, chýba trochu viac zodpovedného prístupu. Niektorí dokonca hovoria o medaile, no toto je hudba budúcnosti.