Skip to content
Menu
Menu

Výsledky športového víkendu

Futbal

VsFZ

III. liga, 21. kolo – Poprad – Sobrance 2:0, Spišská N. Ves – Krompachy 6:0, Vranov – Lipany 1:0, Slávia TU Košice – 1. FC Tatran Prešov 1:4, Sp. Podhradie – Rudňany 5:2, Snina – Giraltovce 1:0, Stropkov – Svidník 5:0, Kalša – Raslavice 4:1. Poradie: 1. 1. FC Tatran Prešov 54 bodov, 2. Spišská N. Ves 52, 3. Lipany 44.

IV. liga Sever, 21. kolo – Stará Ľubovňa – Marhaň 5:0, N. Hrušov – Veľký Šariš 0:0, Záhradné – Kežmarok 4:1, Demjata – Belá nad Cirochou 3:0, Medzilaborce – Soľ 2:1, Župčany – Bardejovská N. Ves 0:2, Ľubotice – Sabinov 1:4, Gerlachov – Sp. Belá 4:0. Poradie: 1. Gerlachov 47, 2. St. Ľubovňa 44, 3. Medzilaborce 42.

JAKO V. liga Šarišská, 17. kolo – Kendice – Fintice 4:3, Šar. Dravce – Rožkovany 3:1, Široké – Kamenica 1:1, Šiba – Gaboltov 0:2, Torysa – Chminianska N. Ves 5:0, Koprivnica – Plavnica 2:1. Poradie: 1. Koprivnica 36, 2. Šar. Dravce 32, 3. Gaboltov 31.

ObFZ Prešov

3b VI. liga, 17. kolo – Nemcovce – Dulova Ves 1:4, Uz. Šalgov – Šar. Sokolovce 3:0, Terňa – Hermanovce 0:0, Dubovica – Ľubotice B 2:2, Chmiňany – Pušovce 8:1, Žipov – Pečovská N. Ves 3:1, Brezovička – Vyšná Šebastová 2:1. Poradie: 1. Dulova Ves 43, 2. Brezovička 42, 3. Terňa 36.

VII. liga, 17. kolo – Kapušany – Gregorovce 0:1, Jakubova Voľa – Brezovica 0:3, Drienov – Víťaz 0:1, Chmeľov – Žehňa 2:0, Ostrovany- Jakubovany 4:2, Hrabkov – Záborské 2:1, Fričovce – Malý Šariš 1:2. Poradie: 1. Malý Šariš 40, 2. Brezovica 39, 3. Hrabkov 37.

VIII. A liga, 14. kolo – Petrovany – Ruská N. Ves 0:4, Miklušovce – Haniska 1:3, Ličartovce – Solivar 0:0, Sedlice – Kokošovce 3:1.Poradie: 1. Ličartovce 27, 2. Solivar 26, 3. Radatice 26.

VIII. B liga, 10. kolo – Ražňany – Šar. Michaľany 0:2, Medzany – Krivany 1:2, Poloma – Jarovnice 2:3, Krásna Lúka – Kojatice 1:2. Poradie: 1. Šar. Michaľany 24, 2. Kojatice 22, 3. Jarovnice 21.

Volejbal

Extraliga muži, finále play-off, 1. zápas – VK Mirad UNIPO Prešov – Komárno 1:3, 2. zápas – VK Mirad UNIPO Prešov – Komárno 1:3. Tretí zápas – 23. 4., 19. h: Komárno – VK Mirad UNIPO Prešov, štvrtý zápas – 24. 4., 19.30 h: Komárno – VK Mirad UNIPO Prešov.

Hokej

Extraliga ženy, 10. kolo – Zvolen – ŽHK 2000 Šarišanka Prešov 0:16. ŽHK 2000 Šarišanka Prešov obsadil v základnej časti súťaže druhé miesto

(jac)

 

Komunálne voľby 2022 - Platená inzercia

PaedDr. Patrik Tomič MBA