Skip to content
Menu
Menu

Desivú nehodu v obci Soľ všetci prežili

(ako) – V utorok popoludní sa pri obci Soľ v okrese Vranov nad Topľou stala vážna dopravná nehoda. Zranilo sa pri nej päť ľudí, z toho traja stredne  ťažko. Našťastie všetci prežili.

„K nehode došlo tak, že vodička osobného motorového vozidla Peugeot 206 jazdiaca v smere od Hlinného na obec Soľ v rovnom úseku cesty predchádzala pred ňou idúce nákladné vozidlo, kde sa v protismere čelne zrazila s oproti idúcim osobným vozidlom Peugeot 607. Následkom zrážky vozidlo Pegueot 206 odhodilo vpravo v smere svojej jazdy, kde narazilo do vozidla WV Golf idúceho za ním,“ informuje prešovská krajská polícia na sociálnej sieti.

Pri nehode bolo zranených päť osôb, z toho tri stredne ťažko. Vykonané dychové skúšky u vodičov vozidiel Peugeot 607 a WV Golf boli negatívne, u vodičky bol vykonaný odber krvi, keďže na mieste nehody nebola schopná podrobiť sa dychovej skúške vzhľadom na svoje zranenie.

V prípade bolo začaté trestné stíhanie pre prečin ublíženia na zdraví.

Polícia apeluje na zvýšenú disciplinovanosť a opatrnosť vodičov na cestách, predovšetkým dodržiavanie najvyššej dovolenej rýchlosti jazdy.  Dodržiavaním pravidiel chránite životy a zdravie svoje, svojich najbližších, ale aj ostatných účastníkov cestnej premávky.