Skip to content
Menu
Menu

Zdravie, dieťa a dospelý, zmena je možná

Prírodné zdroje, ktoré podporujú naše telo, myseľ a ducha sú voda, vzduch, slnko, zem a éter. Matka príroda je prirodzená a všetko čo v nej rastie samo od seba, potrebuje presne tých 5 elementov, ktoré som vymenovala. Nepotrebuje nič viac. Teda na podporu rastu plodín, ovocia, zeleniny je dôležitá čistá pôda – remediácia, prirodzené vyživovaná prírodným hnojivom alebo rastlinami, ktoré dodávajú pôde život a zdravie. 

Človek je súčasťou prírody a života v nej, každý deň 24 hodín, počas celého života. Kolobeh, ktorý celé generácie žijú a odovzdávajú si navzájom informácie a spôsoby bytia a žitia.

Lenže, zasiahol do prirodzeného vývoja čierny škriatok. Zaviedol chémiu, umelé hnojivá, pesticídy, herbicídy, roundup, ničiteľov pôdy, ničiteľov rastlín, zaviedol GMO- geneticky modifikované obilniny, a tu je ten bod, prečo ľudské telo nezvláda zdravotne tento proces, pretože narúša prirodzenú ľudskú vnútornú rovnováhu organizmu, vnútorných orgánov.

Každá jedna diagnóza vzniká z nedostatku živín. Zápaly a bolesti vznikajú následkom prejedania sa, následkom nevhodných chemických, toxických potravín, nápojov, liekov a zmenou vnútorného prostredia dochádza k nerovnováhe.

Doporučujem sa zaujímať o nastolenie rovnováhy. 

V poslednom článku som spomenula dôležitý zdroj potravín z rastliny Konope Siate a medicínsko-terapeutických účinkov na vnútorné zdravie. Metabolizmus, Autoimunitné ochorenia, Psychické problémy, Nadváha Alergie na lepok, Reakcie na chemické prostredie.

Každá naoko neriešiteľná zdravotná nerovnováha je riešiteľná.

Ak chcete vedieť viac, alebo potrebujete konkrétnu radu, kontaktujte ma.

Bibiána Orlovská Haziorová 
Život Zdravie Prosperita 
Kontakt: +421 949 712 717 
Prešov