Skip to content
Menu
Menu

Útočník po hádke napadol muža bojovým nožom, hrozí mu až desať rokov vo väzení

Prečítať článok

29.4.2024 (SITA.sk) – Bojovým nožom zaútočil 41-ročný muž vo vonkajších priestoroch pohostinstva v Dubnici nad Váhom na o rok staršieho muža, s ktorým mal predtým verbálny konflikt. Spôsobil mu viaceré bodnorezné poranenia v oblasti hrudníka, drieku a dolnej končatiny.

Ako informovala trenčianska policajná hovorkyňa Ingrid Krajčíková, vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Trenčína útočníka obvinil zo zločinu ublíženia na zdraví v štádiu pokusu. Útočníka policajti z Dubnice nad Váhom obmedzili na osobnej slobode a umiestnili do cely policajného zaistenia.

Vyšetrovateľ z Trenčína odovzdal spisový materiál prokurátorovi a zároveň spracoval podnet na jeho väzobného stíhanie, o ktorom bude rozhodovať sudca Okresného súdu v Trenčíne,“ dodala Krajčíková. V prípade dokázania viny hrozí obvinenému trest odňatia slobody na štyri roky až 10 rokov.

Viac k témam: trest odňatia slobody, Útok nožom
Zdroj: SITA.sk – Útočník po hádke napadol muža bojovým nožom, hrozí mu až desať rokov vo väzení © SITA Všetky práva vyhradené.