Skip to content
Menu
Menu

26-ročnú herečku našli mŕtvu vo svojom byte. Polícia smrť označila za „podozrivú“.

Prečítať článok

20.04.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram.com/xosophialeone).

Sophiu Leone našli mŕtvu vo svojom byte. Polícia pôvodne mala podozrenie na samovraždu, no v prípade sa práve objavili nové informácie. Prehovorila matka dievčaťa. Žena priznala, že ju nedávno kontaktovala dcéra.

26-ročnú herečku našli mŕtvu vo svojom byte. Polícia smrť označuje za „podozrivú“. Jej matka prehovorila.
Foto: instagram.com/xosophialeone

Začiatkom marca médiá informovali o smrti 26-ročnej Sophie Leone, herečky filmov pre dospelých. Leone začal hrať v tejto kategórii filmov vo veku 18 rokov. Na svojom konte má viac ako 80 filmov. Herečku našli začiatkom marca mŕtvu vo svojom byte v Novom Mexiku. Agentúra 101 Modeling so sídlom v Los Angeles, s ktorou Leone spolupracovala, uviedla, že jej smrť vyšetrujú ako vraždu.

Vyšetrovanie herečkinej smrti stále prebieha, no objavili sa len nové skutočnosti. Leoneovej matka prehovorila. Keď ju polícia kontaktovala, žena priznala, že s dcérou nebola v kontakte už viac ako 24 hodín.

Smrť Sophie Leone. K veci sa vyjadrila matka 26-ročného mladíka

Smrť Sophie Leone oznámil jej nevlastný otec Mike Romero. Muž zorganizoval finančnú zbierku na stránke GoFundMe, aby získal prostriedky na zaplatenie pohrebu 26-ročnej ženy.

„V mene jej matky a rodiny sa s ťažkým srdcom musím podeliť o správu o smrti našej milovanej Sophie. Sophiina náhla strata zanechala jej rodinu a priateľov zničených a šokovaných. Sophie bola milovaná dcéra, sestra, vnučka, teta a kamarátka mala veľkú lásku k zvieratám, zbožňovala cestovanie a vždy našla spôsob, ako rozosmiať všetkých naokolo“

– napísal.

Polícia Leoneovej smrť vyšetrovala ako vraždu a lúpež. Herečkina matka podľa TMZ tvrdí, že ju pred smrťou kontaktovala dcéra. Sophie bola pod vplyvom alkoholu a v rozhovore s matkou priznala, že mala samovražedné myšlienky. Polícia sa stále snaží odhaliť príčinu smrti dievčaťa a jej smrť stále považuje za podozrivú.

Rodina zosnulej povedala: „Aby bolo jasné, Sophiina smrť sa vyšetruje ako lúpež a vražda. Dáme si pauzu od sociálnych sietí, pretože toto všetko je ťažké.“

Adult film star Sophia Leone shared heartbreaking, final message before possible ‘home invasion homicide’ https://t.co/lGA0fkJ8Vj pic.twitter.com/Yjlgcfuhd3

— New York Post (@nypost) March 12, 2024

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Akcia služieb pred súdom v New Yorku. Tesne pred Trumpovým procesom

Išla na rande s rozvedeným. Takto sa k nej správal na ich prvom rande. „Nikdy viac“

The post 26-ročnú herečku našli mŕtvu vo svojom byte. Polícia smrť označila za „podozrivú“. appeared first on Vášeň v tebe.