Skip to content
Menu
Menu

Aké farby sa hodia k znameniam zverokruhu? Tieto farby prinášajú šťastie a najlepšie odrážajú ich charakter

Prečítať článok

18.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Sergiy Katyshkin).

Farby môžu mať pozitívnu energiu, ktorá posilňuje jednotlivé znamenia zverokruhu. Prinášajú veľa šťastia, radosti a pomáhajú zvládať každodenné ťažkosti. Zistite, ktorá farba je pre vás tá pravá. Skutočne sa k vám hodí?

Ktorá farba je pre vás tá pravá?
Foto: shutterstock/Sergiy Katyshkin

Niektorí ľudia veria, že jednotlivé farby nesú veľa energie. Ukázalo sa, že každému znameniu zverokruhu je priradená farba, ktorá odráža jeho charakter a dokonca prináša šťastie. Oplatí sa ňou obklopiť, pretože môže mať pozitívny vplyv na váš život. Funguje to aj na vás? Nezabudnite nasledujúce opisy brať s odstupom a rezervou.

Farby zodpovedajúce znameniam zverokruhu. Červená, zelená, žltá, strieborná

Baran – Červená farba sa najlepšie hodí pre ľudí z tohto znamenia, ktoré sa spája so silou, húževnatosťou a planétou Mars. Dokonale reprezentuje sebavedomého Barana.

Býk – Zvyčajne má rád idylu a prírodu, preto mu vyhovuje zelená, ktorá dominuje vegetácii. Táto farba ovplyvňuje pevnú oporu a upokojuje.

Blíženci – Žltá farba ich inšpiruje, oslobodzuje a povznáša. Táto farba má všetko osvetľovať ako Slnko na oblohe a napomáha sústredeniu.

Rak – Rakom, ktorí sú považovaní za strážcov celého zverokruhu, vyhovuje strieborná farba. Táto farba ovplyvňuje citlivosť a hlbšie pochopenie lásky.

Prinesú im tieto farby šťastie? Zlatá, hnedá, modrá, čierna

Lev – Zvyčajne je rád obdivovaný a darčeky mu robia radosť. Z tohto dôvodu mu vyhovuje zlatá, ktorá symbolizuje Slnko a bohatstvo. Táto farba posilňuje ducha a zohrieva srdce.

Panna – Často oceňuje potenciál ukrytý v zemi, preto je jeho farba hnedá. Predpokladá sa, že táto farba posilňuje racionálne a logické myslenie.

Váhy – Modrá farba pomáha Váham otvoriť svoje srdce druhým. Upokojuje, zvyšuje empatiu a spôsobuje, že drsná povaha sa vytráca.

Škorpión – Čierna farba zvyšuje jeho zvedavosť a sústredenosť. Obklopený touto farbou môže premýšľať o svete okolo seba a začať pochybovať o niečom, čo sa ostatným zdá samozrejmé.

Ku každému znameniu zverokruhu je priradená farba, ktorá odráža jeho charakter a dokonca mu prináša šťastie.
Foto: shutterstock/ldutko

Aké farby sa hodia k týmto postavám? Fialová, sivá, modrá, modrozelená

Strelec – Fialová farba posilňuje filozofické myslenie a ovplyvňuje vedomie ľudí v tomto znamení. Motivuje k rozširovaniu vedomostí a prináša šťastie.

Kozorožec – Sivá farba mu pomáha nájsť správnu cestu v živote. Robí ho rozumnejším a dôslednejším v prístupe k životu.

Vodnár – Modrá farba pomáha rozvíjať myšlienky a inšpiruje k činom. Prebúdza jeho kreativitu.

Ryby – farba mora predstavuje pokoj mysle ľudí v tomto znamení. Ovplyvňuje otvorenosť mysle a tendenciu usilovať sa o ideál.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Tieto znamenia zverokruhu sa priťahujú ako magnet. Spokojnosť v posteli zaručená!

Štyri znamenia zverokruhu, s ktorými je ťažké nadviazať trvalý vzťah

The post Aké farby sa hodia k znameniam zverokruhu? Tieto farby prinášajú šťastie a najlepšie odrážajú ich charakter appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj