Skip to content
Menu
Menu

Britney Spears je „úplne dysfunkčná“ a na pokraji bankrotu? Šokujúce zistenia portálu

Prečítať článok

02.05.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram.com/britneyspears/).

Objavili sa znepokojujúce správy o psychickej a finančnej situácii Britney Spears. Ako informoval jeden z portálov, speváčka – keďže nemá opatrovníka – nemá kontrolu nad svojimi výdavkami. Informátor druhého portálu tvrdí opak.

Britney Spears je „úplne dysfunkčná“? Povedal to jeden z portálov.
Foto: instagram.com/britneyspears/

V roku 2021 celý svet sledoval a podporoval Britney Spears pri oslobodení sa od otcovho 13-ročného opatrovníctva. Podľa speváčky došlo v tomto období k mnohým prešľapom a ona sama sa stala strojom na zarábanie peňazí, o ktorom ani sama nevedela rozhodovať.

Hoci Spears už nemá zákonného zástupcu, do médií neustále prenikajú nové informácie, že speváčka nie je v najlepšej psychickej kondícii. Nepomáhajú ani dosť chaotické príspevky na Instagrame, ktoré sa stávajú každodennou záležitosťou.

Britney Spears je „úplne dysfunkčná“? Povedal to jeden z portálov

TMZ nedávno oznámilo, že Britney Spears je na pokraji bankrotu a jej duševné zdravie je „šokujúce“. Speváčka vraj minula majland na mesačné dovolenky, pričom využívala súkromné ​​lietadlá a jachty.

„Pokiaľ ide o jej duševné zdravie, naše zdroje hovoria, že Britney je ‚úplne dysfunkčná‘. Od skončenia jej opatrovníctva nemá žiadny dohľad a neustále podlieha radikálnym zmenám nálady, o ktorých sa hovorí, že sú ‚šokujúce’“

– čítame.

Zdroje portálu navyše tvrdili, že speváčka bola pod kuratelou v oveľa lepšej forme.

„Mala veľkú slobodu a obmedzenia ju mali chrániť. Dnes ju nikto nechráni“

– tvrdí TMZ.

POZRITE TIEŽ AJ: Jennifer Aniston ukázala stav svojej pleti. Všetko je vidieť na záberoch po tréningu

Ďalší zdroj tvrdí, že Britney Spears sa má dobre

Anonymný zdroj na webe Daily Mail túto informáciu dôrazne popiera. Osoba blízka Britney Spears tvrdí, že speváčke nič nehrozí a jej bankový účet jej umožňuje pohodlne žiť, hoci by mala ovládať svoju extravaganciu.

„Nikto sa o Britney nebojí a nie je ani zďaleka skrachovaná. Áno, mala by obmedziť používanie súkromných lietadiel, ale nie je ani zďaleka skrachovaná. Toto je blbosť“

– čítame.

Ako dôkaz sa uviedlo, že až 25 percent zisku z autobiografie speváčky ide na jej bankový účet a – ako vieme – stále sa predáva ako teplé rožky. Informátor sa dotkol aj Britneyho profilu na Instagrame, ktorý nedávno vymazala (účet je už obnovený).

„Urobila to, aby si po rozsudku v prípade jej otca oddýchla a strávila čas s priateľmi“

– čítame.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Harry poletí do Londýna na 10. výročie Invictus Games. Je známe, či sa stretne s Williamom. Prekvapený?

Kate Middleton a William zverejnili NOVÚ FOTKU princeznej Charlotte pri príležitosti jej 9. narodenín! Vypadla mame z oka? (FOTO)

The post Britney Spears je „úplne dysfunkčná“ a na pokraji bankrotu? Šokujúce zistenia portálu appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj