Skip to content
Menu
Menu

Cristiano Ronaldo si kúpil nový úsmev. Takto vyzeral predtým, ako zbohatol a išiel k zubárovi

Prečítať článok

01.05.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/ph.FAB).

Cristiano Ronaldo sa stal známym ako vynikajúci futbalista, ale aj človek, ktorý dbá najmä na svoj vzhľad. Športovec má vždy perfektne vyčesané a upravené vlasy, dôsledne pracuje na svojom tele a dodržiava diétu. Je tiež hrdým majiteľom bezchybne bielych a rovnomerných zubov. Nebolo to však vždy tak.

Cristiano Ronaldo sa stal známym ako vynikajúci futbalista, ale aj človek, ktorý dbá najmä na svoj vzhľad.
Foto: shutterstock/ph.FAB

Cristiano Ronaldo má 39 rokov a má za sebou veľkolepú kariéru. Športovec je považovaný za jedného z najlepších útočníkov v histórii futbalu. Už roky je v šťastnom vzťahu s Georginou Rodriguez, s ktorou má deti. Futbalista zarába milióny, má nehnuteľnosti po celom svete a veľkú zbierku luxusných áut a hodiniek.

Na svojom zovňajšku mu veľmi záleží. Pravidelne cvičí, dodržiava diétu a stará sa o svoju regeneráciu. Je v skvelej forme. Otvorene hovorí aj o tom, že všetko, čo má, dosiahol tvrdou prácou. Z času na čas sa v médiách objavia jeho archívne fotografie z čias, keď nezarábal a viedol úplne iný život. Vidno, že do metamorfózy veľa investoval.

POZRITE TIEŽ AJ: Takto vyzerá diéta Cristiana Ronalda. Kuchár prezradil tajomstvo jeho postavy

Cristiano Ronaldo si kúpil nový úsmev. Takto vyzeral pred návštevou zubára

Dnes sa Cristiano Ronaldo okrem kariéry môže pochváliť výbornou formou a bezchybným imidžom. Keď športovec nie je na ihrisku, nosí drahé strihy od známych módnych domov. Práve v jednom z luxusných obchodov sa stretol s Georginou Rodriguez. Futbalistova milovaná v tom čase pracovala ako predavačka a teraz vedie luxusný život, čo bolo vidieť aj v jej relácii na Netflixe.

Nie je žiadnym tajomstvom, že Cristiano nepochádza z bohatej rodiny a svoje bohatstvo dosiahol tvrdou prácou. V minulosti mal nielen iný účes, ale aj iný úsmev. Keď začal zarábať lepšie peniaze, investoval do dermatológa, nového kaderníka a dobrého zubára. Pri porovnaní fotografií spred niekoľkých rokov môžete vidieť, že v minulosti tento športovec nemal hollywoodsky úsmev.

Futbalistovv vyrovnali zuby pomocou ortodontických strojčekov a vybielili ich do snehobieleho odtieňa. Zahraničné médiá informovali, že futbalista si dal vyrobiť porcelánové fazety v Matizz Clínicas Odontológicas v Kolumbii. Koľko zaplatil, nie je známe, no dá sa predpokladať, že značnú sumu. Niektorí ľudia ho obviňujú aj z botoxu, no on sa k týmto fámam nevyjadril.

Zuby si urobil aj David Beckham

Cristiano Ronaldo nie je jediný, kto investoval do nového úsmevu. David Beckham mal tiež komplexy súvisiace so svojím úsmevom a rozhodol sa to napraviť, no máme jeho fotky pred metamorfózou.

Súhlasíte s tým, že za tie roky prešli mnohými zmenami?

Cristiano Ronaldo.
Foto: youtube.com/@BinanceYoutube

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Je Britney Spears v zlom duševnom stave? „Nikto sa okolo nej nemôže cítiť bezpečne“

Už je to isté: Princ Harry sa po príchode do Londýna NESTRETNE so svojím otcom! „Kráľ bude zaneprázdnený“

The post Cristiano Ronaldo si kúpil nový úsmev. Takto vyzeral predtým, ako zbohatol a išiel k zubárovi appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj